Неділя, 25.10.2020, 17:55

Головна » 2019 » Квітень » 8 » Вибори голови студентського самоврядування ІАТК
Вибори голови студентського самоврядування ІАТК

Відповідно до Положення «Про Студентське самоврядування Ізмаїльського агротехнічного коледжу » 5 квітня 2019 року відбулись чергові вибори на посаду голови студентської ради навчального закладу.
    На посаду очільника студентського самоврядування претендували 7 осіб, а саме: студенти першого курсу Сімонов Микита (гр І- А мех); Чакір Сергій ( грІ- Б мех); Гєцой Ірина (гр І- А ел); Бєляшин Вадим ( гр І- А ел ); студенти другого курсу Гергі Мілена (гр ІІ- А бух ); Манякіна Валерія ( грІІ- А бух ) та студент третього курсу Шевченко Антоній ( гр ІІІ- А ел).

Протягом тиждня кандидати на посаду голови студради представляли свої програми, проводили агітаційню, доводили що саме вони мають очолити студентське самоврядування. Так, наприклад, Чакір Сергій мав справжній передвиборчий комітет, студентів своєї групи, які допомагали йому у підготовці випуску плакату з агітаційним матеріалом, а на Бєляшина Вадима працювала ще більш чисельна команда. Для студентів першого курсу це хороші показники.

Студентське самоврядування – важливий складник життя коледжу і його робота залежить від лідерських якостей його керівника.

З програмами кандидатів студенти коледжу змогли ознайомитися як в межах коледжу ( агітаційні плакати з програмами) так і в соціальних мережах ( Facebook, Instagram), як на їх власних сторінках, так і за адресою: https://www.instagram.com/izmail_iatk/.

Голова студради Хаджикова Лілія ( обрана 4.05.2018 року) звітувала про виконану роботу за рік перед студентською Радою. Студенти оплесками оцінили роботу студради за цей період.

Передвиборча програма кожного націлена на створенні позитивного іміджу навчального закладу, урізноманітненні дозвілля студентів коледжу, проведенні профорієнтаційної роботи з метою популяризації професій аграрної галузі і залученні студентів в ряди студентського самоврядування.

Кандидати, члени студради обійшли групи коледжу. Проводилось таємне голосування.

Усього було заповнено 286 бюлетенів.

Результати наступні:

Кожний кандидат знайшов своїх прихильників.

За результатами підрахунку голосів перемогу здобув Шевченко Антоній.
   Вітаємо новообраного голову. Бажаємо натхнення, творчої енергії, позитивних результатів.

А також сподіваємося, що 2019-2020 навчальний рік роботи студентського самоврядування надасть поштовх для активізації громадської діяльності студентської молоді, відкриє нові таланти лідерів – організаторів цікавого студентського життя.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.