Неділя, 25.10.2020, 12:31

Головна » 2019 » Грудень » 18 » “Вибір на все життя ”
“Вибір на все життя ”

Вибір професії – один із головних життєвих виборів, які здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи педагогічного колективу Ізмаїльського агротехнічного коледжу.

17 грудня 2019 року соціальний педагог Бушняк Ольга Миколаївна та голова студентського профкому Недосєкіна Людмила Фєдорівна взяли участь у профорієнтаційній акція під загальним гаслом “Вибір на все життя ”, що була організована Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості в Ізмаїльській центральній бібліотеці ім.І.П.Котляревського для дев’ятикласників міста. По закінченні дев’яти класів школярів очікує навчання в профільних класах або спеціалізованих колледжах, технікумах, училищах. Тому їм потрібно заздалегідь визначити напрямок подальшого навчання .

Щоб допомогти учням зробити правильний вибір на акцію були запрошені представники навчальних закладів міста Ізмаїл, які по черзі розповіли про те, що можуть запропонувати майбутнім абітурієнтам.

Під час свого виступу Ольга Миколаївна презентувала професії ІАТК та розповіла учням про їхні можливості та перспективи подальшого навчання в нашому коледжі. Гостям була надана вичерпна інформація про історію навчального закладу та його традиції, наші досягнення, умови навчання та дозвілля студентів, умови проживання в гуртожитку, професії, за якими здфійснюється підготовка, було роздано розроблений комплект агітаційного та рекламного матеріалу розрахований на учнівську молодь та їхніх батьків, в яких йдеться про професії, які можна отримати в закладі освіти, які документи необхідні для вступу, контактна інформація навчального закладу.

По закінчені виступів потенційні абітурієнти змогли поспілкуватись з представниками нашого коледжу, дізнались про професії , за якими навчаються в ІАТК, умови вступу та навчання. Учні отримали вичерпні відповіді на запитання щодо вступної компанії, переліку документів, необхідних для вступу на навчання, були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться в закладі освіти орієнтовно в березні 2020 року.

Соціальний педагог

Бушняк О.М.