Середа, 28.10.2020, 21:36

Головна » 2019 » Березень » 13 » Весна, як жінка. Жінка, як весна!
Весна, як жінка. Жінка, як весна!

Весна, як жінка. Жінка, як весна:

Буває ніжна, а бува примхлива,

То зазвучить грайливо, як струна,

А то раптово вибухне, мов злива!

8 березня, або Міжнародний жіночий день – свято весни і краси, сонця і натхнення. У Ізмаїльському агротехнічному коледжі цей день святкують по-особливому урочисто.

Цього разу для усіх жінок-співробітниць навчального закладу, прекрасної половини студентського складу влаштували запальний святковий концерт.

Розпочався захід виразним читанням ліричних віршів у виконанні ведучих – Масюкевича В. та Зубкова В.

Теплі побажання чоловічого колективу коледжу висловив директор М.І. Чолак. Приєдналися до привітань і викладач агрономічних дисциплін Войку І.П., який разом із ветераном нашого навчального закладу Патрашку В.П. виконали ліричну пісню для жінок.

Протягом святкування на адресу студенток і жінок-співробітників звучало чимало гарних слів і приємних компліментів. Радували прекрасну стать активні студенти вишу – вокальний виступ із піснею «Мы вдвоем» подарував дует Діани Ковач та Гавлицького Самуїла.

Балабан В’ячеслав (труба) та Руссєв Іван (саксофон) наповнили актову залу чарівною мелодією.

Музичні вітання змінилися поетичними. Поет-електрик Антон Грєвцев продекламував свій власний вірш « 8 березня».

Чарівний голос Ковач Діани не залишив байдужими прекрасну половину людства. Усім сподобалася пісня «Човен» у її виконанні.

Приємно, що не тільки студенти, але й юні дарування привітали жіночий колектив зі святом, на сцені виступила із віршом юна онука завідуючої клубом Недосєкіної Л.Ф.- маленька манекенниця – леді Ді (Діана Самойлова).

Войку І.П. із своїм танцювальним ансамблем народного танцю виконали два танцювальних номери: «Тропоїте» та «Сирба».

До цих віршів додали демонстрацію «весняного модельного одягу» зробленого своїми власними руками із нетрадиційного для одягу матеріалу: пакетів, паперу, шпалери, дисків тощо. Бурхливими оплесками зустрічали у тематичних сукнях: Харченко О. «Пори року», Карачебан О. «Доля», Пертушеву А. «Веснянний першоцвіт», Шишкіну К. «Веснянний настрій», Гєцой І. «Лісова німфа», Козьму А. «Весняний переполох». А одягнути не тільки дівчат, а й хлопців Сушка О. «Гість із майбутнього», Демченко О. «Дискобой» допомогла лаборант-електрик, творча людина Журбенко С.В.

Завершилося свято побажаннями міцного здоров’я, материнської радості і безмежної любові від ведучих заходу.

До цього свята були підготовлені газети-вітання з 8 березня. Найкращою серед усіх визнана газета групи ІІІ-Б мех. (кл. керівник Станчева І.В.), яка отримала І місце, друге місце посіли групи ІІ-Б мех. (кл. керівник Порошенко С.В) та ІІ-Б ел. (кл. керівник Маркович О.П.). На третьому місці групи І-А бух (кл. керівник Коколова Т.Г) і І-А ел (кл. керівник Фадєєва Н.М).

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.