Неділя, 29.11.2020, 01:24
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2020 » Жовтень » 20 » Велосипедна екскурсія «Історичний Ізмаїл»
08:06
Велосипедна екскурсія «Історичний Ізмаїл»


   З нагоди святкування Дня міста Ізмаїл, класний керівник Фадєєва Н.М. та викладач фізвиховання Коколова Т.Г. провели  класну годину – велосипедну екскурсію по визначним місцям та музеям Ізмаїла  у групі 3-А електрики.
  Екскурсії, які проводяться по видатним місцям та музеям міста, є одним із видів громадянського виховання та мають великий вплив на студентів.    На  екскурсії процес виховання  реалізується не в умовах аудиторного приміщення, а в природі та музеях  під час безпосереднього спілкування студентів з об'єктами і явищами історичного минулого. Сприймання рідної історії сприяють розвитку естетичних почуттів, позитивних емоцій, доброти, дбайливого ставлення до рідного краю, шанування предків. У відносно невимушених обставинах студенти вчаться спілкуватись між собою під час виконання спільних завдань, поводитися один із одним та з навколишнім світом.
     Основним методом пізнання на заняятті-екскурсії є вивчення історичних об'єктів міста,  покращення рівня знань, умінь і навичок студентів; поглиблення історичної пам`яті про минуле рідного краю і тим самим сприяє вихованню любові до нього. А заняття велоспортом вдосконалює фізичний  розвиток студентів!

    

                                 біля музею А.В. Суворова                             Біля Діорами  

 

      

                                                                             Морський вокзал

 

     

                    Біля Собору                                                 Фізкультхвилинка

 

                                                                                                    За містом

    Отже, екскурсія – одна з благодатних форм виховної роботи, що сприяє розвитку допитливості, розуму, творчої уяви, пізнавальної активності студентів, вихованню любові до Батьківщини і народу. А велосипедна екскурсія ще й забезпечує чудову фізичну підготовку, відмінне здоров’я та задоволення від проведеного з користю часу.

 

В.о .заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 127 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]