Субота, 04.07.2020, 10:15

Головна » 2018 » Березень » 26 » Вечір-конкурс «Нерозлучні друзі»
Вечір-конкурс «Нерозлучні друзі»

Кращі нерозлучні

Вечір-конкурс «Нерозлучні друзі», який відбувся 22 березня в гуртожитку №2 ІТМЄСГ, зібрав чималу аудиторію. І це не випадково. Подібного роду заходи в спільному домі, де живе без малого 290 студентів з різних навчальних закладів міста, проводився вперше. Найсміливіші, артистичні і вірні почуттю дружби зважилися взяти участь у творчому змаганні пар друзів-товаришів. Це - Олена Корнієнко та Микола Ведута, Дарина Яворська та Григорій Станев, Анастасія Шарко і Андрій Недялков.

Виступ дуетів оцінювало журі у складі викладачів технікуму Лариси Андріївни Холостенко, Людмили Дмитріївни Яланжі і голови культмасової комісії студ.ради гуртожитку Анни Зозуліни.

З самого першого завдання (а їх на долю конкурсантів випало 6) в лідери вийшли Олена Корнієнко та Микола Ведута. Своїм суперникам вони не залишили жодного шансу обійти себе хоча б в якомусь із творчих випробувань, тому заслужено здобули пальму першості, отримавши в нагороду почесні стрічки «Кращі нерозлучні», диплом та подарунок.

Чимало оплесків випало на долю Анастасії Шарко і Андрія Недялкова. Вони зарядили глядачів позитивними емоціями і гарним настроєм. Настя і Андрій, точно також, як і найпривабливіші і найчарівніші Дарина і Григорій, були нагороджені дипломом та пам'ятними сувенірами.

Великий внесок в підготовку і проведення вечора внесли ведучі Алла Афанасьєва і Станіслав Шелефонтюк, солістка Віолетта Міхайлуца, діджей Георгій Іванов та інші студенти.

Вечір закінчився дискотекою, на якому юнаки та дівчата запально виконали не тільки сучасні, але й національні танці народів Бессарабського краю.

Вихователь гуртожитку №2

Наталя Михайлівна Михайлина