Субота, 04.07.2020, 12:29

Головна » 2020 » Лютий » 18 » ВАЛЕНТИН І ВАЛЕНТИНА
ВАЛЕНТИН І ВАЛЕНТИНА

14 лютого, у всьому світі відзначають День закоханих або День святого Валентина. Це свято має дивовижну історію, свої традиції та правила, яких щороку дотримуються багато закоханих і не тільки.

Попри те, що 14 лютого - це День всіх закоханих, святкувати його можна і треба не лише тим у кого є друга половинка. Це світле свято стосується усіх тих, хто вірить в щире почуття. Тому привітання в цей день адресують не тільки партнери по відносинах і особистому житті один одному. Але і друзі, приятелі, подруги, які бажають зустріти справжнє кохання.

До України День святого Валентина прийшов відносно нещодавно і є неофіційним святом. Проте, його намагаються святкувати як в публічних місцях, так і в сімейному колі всі ті, хто вірить і / або шукає справжню любов. Крім того, багато пар вибирають для укладення шлюбу саме 14 лютого, через що роботу РАЦСів в цей день продовжують до півночі.

Саме 14 лютого у стінах нашого навчального закладу відбулася неймовірна подія - наш випускник 2019 року Шевченко Павло освідчився у коханні своїй дівчині – студентці випускної групи бухгалтерів Манякіній Валерії та запропонував їй «руку й серце». Для дівчини це подвійне свято - їй виповнилося 18 років і коханий запропонував їй вийти заміж за нього.

17 лютого у актовій залі відбулася святкова розважальна програма до Дня закоханих. Чотири пари (Тодоров Владислав – Дімова Дар’я; Бабич Кирило Решетіло Яна; Кожухар ндрій - Петруша Анастасія; Олту Святослав – Георгієва Дарина) утворилися шляхом знаходження двох половинок паперового серця. Ведучими були Ірина Гєцой та Микита ртеменко.

Медична сестра Вербицька Євгенія Іллівна пропонувала учасникам різні конкурси для обстеження «епідемії кохання» серед учасників: це й перевірка «голови» - конкурс «Медична комісія» (відповіді на питання з гумором), потім контроль «рук» - конкурс «Щасливе обличчя» та інші. Яскравим був конкурс «Музичне освідчення в коханні».

Щасливою парою стала пара Бабич Кирило Решетіло Яна, яка виграла у конкурсі «Струмочок». Вони отримали «Валентинки» на згадку про конкурси та титул «Валентин і Валентина».

Між конкурсами глядачі мали змогу почути пісні у виконанні ансамблю «Мрія», Бориса Гецоя, дуетів Гавлицького Самуїла та Ковач Діани, Мельниченко Володимира та Діани Ковач, Гавлицького Самуїла та Бориса Гецоя, побачити танок у виконанні Ірини Гєцой. Були показані сценки у виконанні Л.Ф. Недосєкіної та «амурчика» Микити Артеменко , Масюкевича В’ячеслава. Свій вірш про кохання прочитав майбутній електрик Грєвцев Антон. Глядачі мали змогу витягнути пелюстку квітки із передбаченням на поточний рік.

Усі учасники отримали смаколики та білети до кінотеатру.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.