Неділя, 25.10.2020, 17:51

Головна » 2018 » Вересень » 13 » В ІТМЕСГ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
В ІТМЕСГ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно воно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при виконанні корисної фізичної діяльності. Так і ІТМЕСГ 10 та 11 вересня 2018 року відзначали День фізичної культури і спорту.

«Спорт виховує та дисциплінує, загартовує не тільки фізично, а й формує характер. Також спорт завжди об’єднував, вчив йти до перемоги, навіть якщо вона здається недосяжною. Саме здорове суспільство формує єдину, сильну духом націю – українців!»

Відзначали День по-спортивному. Були проведені змагання з волейболу, стрибків у довжину, підтягуванні та настільному тенісу. Для всіх учасників це був перший «старт» після літнього відпочинку. Змагалися майбутні техніки-електрики, техніки-механіки, організатори ведення фермерського господарства та бухгалтери.

Свято почали з приємного- вручення кубків, медалей та грамот за спортивні змагання по видам спорту командам та особисто студентам як хлопцям так і дівчатам по підсумкам універсіади технікуму 2017-2018 н.р.

У запеклому волейбольному протистоянні серед команд нашого навчального закладу ІІІ місце посіла команда організаторів ведення фермерського господарства, ІІ місце у команди відділення електрифікації. І місце здобула команда відділення механізації .

В стрибках в довжину серед хлопців третє місце здобув Рожнатов В’ячеслав (гр. ІІІ-А ел. результат 2, 58 см) , друге – Нагорняк Олександр (гр. ІІ-Б мех.. результат 2, 59 см) , а перше зайняв Бєляшин Вадим (гр. І-А ел . результат 2, 60 см).

Серед дівчат у стрибках в довжину перемогу здобула Дукова Ольга (гр. ІІ-А бух . результат 1, 90 см). , а друге почесне відповідно Грузінцева Вікторія (гр. ІІ-А орг . результат 1, 65 см).

У підтягуванні на перекладині серед хлопців призові місце розподілились таким чином: третє Шевченко Антоній (гр. ІІІ-А ел . результат 26 раз) , друге місце – Уланов Андрій (гр. ІІ-Б ел . результат 27 раз), перше – Рогожа Артем (гр. ІІІ-А ел . результат 34 рази).

Хлопці також продемонстрували відмінні фізичні навички та майстерність у настільному тенісі і в результаті впевнену перемогу здобув Даневич Данило (гр І-Б мех) , друге місце зайняв Козаченко Олександр (гр. І-А мех.) , а третє місце посів Руссєв Іван (гр. ІІ-Б мех.).

Вітаємо наших майстерних юних спортсменів. Всі переможці призових місць отримали медалі та грамоти. Універсіада щойно почалася та буде тривати цілий навчальний рік .

Дякуємо всім, хто був присутній на змаганнях, присвячених святкуванню Дня фізичної культури і спорту, а особливо організаторам та тренерам-викладачам, які майстерно виконували суддівську місію.

Керівник фізичного виховання Тарай М.І.

Переглядів: 330 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2