Неділя, 25.10.2020, 13:07

Головна » 2019 » Грудень » 11 » Участь у турнірі з шашок серед студентів гуртожитку № 1
Участь у турнірі з шашок серед студентів гуртожитку № 1

У турнірі до Дня Збройних сил України 06.12.19. взяли участь студенти ІАТК у гуртожитку № 1.

Згідно з грецькою легендою, шашки придумав звичайний воїн Паламед, щоб скоротати час за грою при облозі Трої, що тривала 10 років. В міфах Древнього Єгипту також згадуються шашки, як одна з найдавніших ігор Богів, яка пізніше потрапила до простих смертних.

Дуже добре, що такий вид дозвілля приваблює й наших студентів. Борючись зі своїми суперниками в логікі і інтелекті, мешканці гуртожитку №1 показали, що гра в шашки різноманітна і не так проста, як може здатися з першого погляду. Мирне змагання - це змагання в самовладанні, логікі, а також умінні прораховувати розвиток подій.

Цей вид розумового спорту привабив 12 студентів. Змагання проводилися між поверхами. Судив змагання студент гр. IV- А мех Дулан Ян.

Шашки - це і наука, і спорт, і мистецтво в одній грі, що доставляює багато радості і задоволення. Зв'язок будь-якої гри з нашим життям нерозривна. Гра в шашки навчає механізмам, логіці виграшу. Вона вчить правильно міркувати при виборі потрібного ходу в ситуації, допомагає правильно зорієнтуватися в оцінці партнерів.

Вона вчить бути витриманим, спокійним у будь-якій обстановці за партією. А партій було чимало.

Гра в шашки так само як і інші ігри, що вимагають розумової напруги, сприяє формуванню такого характеру, який прикрашає людину, вчить з гумором ставитися до програшу, а гумор сьогодні - це те, чого стало не вистачати людям за нинішньої напруженості в життя. Гра в шашки сприяє інтелектуальному розвитку підлітка, захоплення ними сприяє розвитку логічного мислення і підвищує якість знань з математики.
   Турнир пройшов в теплій невимушеній обстановці. Звичайно, переможцями стають не всі! Місця розподілилися так:

Руссу Микола- 1 місце , Казаков Даниїл- 2 місце , Сиромах Іван 3 місце.

Хлопці отримали грамоти та невеликі подарунки.

Відео на Youtube: Турнір з шашок

Вихователь гуртожитку № 1