Неділя, 25.10.2020, 18:11
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Квітень » 5 » У світлі рампи
12:37
У світлі рампи

     1 квітня для студентів гуртожитку №2 ІТМЕСХ видався примітним. Великою групою вони вирушили в Будинок культури ім. Т.Г. Шевченка на театралізоване дійство «День сміху в театрі».

     Спектакль - мікс відкрила велична Мельпомена (В.Мазуріна), яка повідала про силу театрального мистецтва, його вплив на душі людей. Запалилися вогні рампи, зазвучала музика і на сцені розгорнулося дійство, яке відразу захопило увагу публіки. Уривки з комедій, зібрані в одну велику композицію, органічно переходили з одного в інший.

   У «Банкруті» О.М. Островського потрібний темпо-ритм задали молоді актори народного драматичного театру «Акцент» Ірина Авальбова і В'ячеслав Масюкевіч.

   До речі, В'ячеслав студент нашого технікуму. У свій вільний від навчання час він із задоволенням осягає акторську майстерність, займаючись у відомого в Ізмаїлі режисера В.В. Глуха, лауреата багатьох театральних конкурсів і фестивалів. Протягом вечора В'ячеслав на сцену виходив не раз. Йому аплодували глядачі, коли він читав гуморески, а потім іскрометно перевтілювався в інший образ у п'єсі італійського драматурга Едуардо Де Філіппо «Ризик». Його партнерами були не менш ексцентричні і чарівні актори Павлина Гаді (наша випускниця) та Сергій Сидоров. Порадували присутніх і актори старшого покоління - Іван Попазов, Світлана Тріфанова, Костянтин Чумак та інші. Вони показали сцени з казки Л.Філатова «Про Федота - стрільця, вдалого молодця».

   

   Вигуками «браво» зустріла публіка ефектно виконаний номер Марії Мазохи «Моя бабуся курить трубку»

   

  Органічно влився в шоу-програму і дитячий зразковий театр мініатюр «Чародії» під керівництвом М.Бікбулатовой, виступивши легко, весело, артистично і не по-дитячому професійно. Додам, що для деяких студентів нинішній культпохід до театру виявився першим, і, на загальну думку, приємним та незабутнім.

Вихователь гуртожитку №2

Наталя Михайлівна Михайліна

Переглядів: 320 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]