Понеділок, 26.10.2020, 09:29

Головна » 2019 » Січень » 30 » У ІТМЕСГ Тет'янин день
У ІТМЕСГ Тет'янин день

25 січня гуртківці «Господарочки» гуртожитку №2 ІТМЕСГ зібралися на заняття, щоб разом відзначити Тет'янин день. У цей день в 1755 році імператриця Елизавета Петрівна підписала указ про створення Державного університету, тому Тет'янин день став святом усього студентства.

Винуватицями свята стали чотири Тет'яни – Т. Ігнатьєва (ІТМЕСГ), Т. Ковалжи (ІМУ), Т. Станчева (ІМУ) і Т. Медведенко (ІІВТ). Вони прийшли на свято разом зі своїми подругами. Всім цікаво було дізнатися, як народилася традиція відзначати цей день, які витоки християнського свята, що можна і що не можна робити в Тет 'янин день.

Про значення імені Тет'яна розповіла майбутній організатор Олена Сметаніна (ІТМЕСГ). Кожній з присутніх, проаналізувавши і зіставивши свої внутрішні риси характеру, багато в чому погодилася із запропонованим тлумаченням імені. А девіз Тет'яни: «Я сьогодні не така, як завжди!» всім припав до душі.

Тет'яну Ігнатьєву на вечорі чекав сюрприз. Для неї дівчатка – подружки завзято виконали веселі частівки, що було приємно і несподівано. А потім Тет'янам запропонували взяти участь в ігровій-розважальній програмі "Зоряний час Тет'яни". Її підготувала і провела В. Михайлуца, секретар студентської Ради гуртожитку.

У конкурсних завданнях на кмітливість, пам'ять, фантазію, акторську майстерність перемогла Тет'яна Медведенко. Їй і вручили заповітну зірку. Ну і інші Тет'яни не залишилися без уваги. Кожна з них у свій день ангела отримала маленький, але приємний подаруночок. Можливість взяти участь в іграх і проявити себе була надана всім гостям вечора. Приємна зустріч закінчилася солодким столом.

Н. М. Михайлина

Вихователь гуртожитку №2 ІТМЕСГ