Середа, 21.10.2020, 08:59
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Грудень » 17 » Турнір правознавців в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства
13:28
Турнір правознавців в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства

Scientia juris dignissima est. –

Знання права заслуговує найвищої шани. (Ульпіан)

   Саме під таким гаслом пройшов турнір правознавців в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства.

   Успішне формування правової держави та громадянського суспільства, наближення України до європейської спільноти в значній мірі залежить від рівня підготовленості спеціалістів усіх сфер господарювання. Одним із складових показниківякості підготовки спеціалістів є рівень їх правової свідомості та правової культури. Адже від нього залежить не тільки належне, в рамках вимог закону, виконання своїх службових функціональних обов’язків, але й можливість успішного захисту своїх законних прав та інтересів.

   Правові знання є однією з найважливіших основ дотримання вимог законодавства, профілактики різного роду правопорушень. І ось зібралися їх перевірити і застосувати в теорії і на практиці студенти другого курсу всіх відділень ІТМЕСГ, змагаючись у турнірі правознавців.

 

    Проведення турніру в нашому закладі вже стало доброю традицією протягом Всеукраїнського тижня права, який цього року проводився з 10 по 14 грудня.

   Змагання учасників турніру відбувалося за турами, після якого одна команда залишала турнір. Перемагала та команда, яка у півфіналі за всією кількістю балів, набрала найбільшу кількість балів під час всього турніру.

   В компетентне журі були обрані в.о. заступника директора з виховної роботи Донцова О.М., викладач культурології і культорганізатор Нєдосєкіна Л.Ф., викладач економічних дисциплін Макарова Ю.О.

      Жваво захопила гра… І вболівальники не залишилися поза увагою, складаючи з літер слово- ЛЮДИНА - головна цінність нашої держави.

   І турнір чекав свого завершення змаганням капітанів. А завдання для них виявилося непростим: створити передвиборчу програму кандидата в президенти. Лунали влучні фрази, проте головною залишалася закінчення АТО і панування миру і спокою на всій території України.

   Як і в минулий раз перемогу здобула команда відділення ЕАСГ «Феміда» група ІІ-А бух.. Але і друге, і третє місця для відділення МСГ завоювали команди «Кримінальний кодекс» ІІ-Б мех.. та «Богатирі» ІІ-А мех. відповідно. Чекаємо наступного року…Кому відвойовувати або здобувати кубок…

   

Викладач історії та правознавства

Кокош А.М.

Переглядів: 279 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]