Субота, 04.07.2020, 12:11

Тиждень права

ПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЧИННОСТІ НЕПОВНОЛІТНІХ

Наш дільничний офіцер

Саме так, з повною підставою, можуть назвати студенти ІТМЕСГ дільничного офіцера поліції Ізмаїльського відділу ГУНП в Одеській області Олександра Васильовича Топора. І не тільки тому, що він стоїть на охороні громадського правопорядку ввіреній йому ділянці, де і знаходяться сама будівля технікуму, і два студентські гуртожитки, а й тому, що його шлях в професію почався з закінчення Ізмаїльського технікуму, де він навчався на відділенні механізації ( куратор І.С. Трачевський). Потім за плечима був Ізмаїльський ІДГУ. Зустріч з колишнім випускником рідного навчального закладу, нині вже досвідченим співробітником, майором поліції, в гуртожитку №2 (де він і жив в свій час), викликала великий інтерес студентів.

Розмова йшла про профілактику правопорушень серед підлітків і молоді. Основну аудиторію склали першокурсники. Серед них Михайло Мончак, Денис Буга, Дмитро Дурадажі, Артем Малaмен та ін. Вони дізналися, які адміністративні заходи застосовуються громадянам за куріння і розпивання спиртних напоїв у громадському місці, що несе за собою вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів, що відноситься до хуліганських діянь і вчинків, чим відрізняється бійка від самооборони і яка відповідальність за перевищення заходів самооборони.

Бесіда переросла в активний діалог. О.В.Топор дав кваліфіковані відповіді на всі питання юнаків, зробив акцент на тому, що попередження правопорушень - одне з головних завдань і за допомогою громадськості вона вирішується більш ефективно. Студенти почерпнули багато корисного для себе, зміцнившись у простій істині: у будь-якій справі необхідно слідувати букві закону і тоді все буде добре.

Вихователь гуртожитку №2

Наталя Михайлівна Михайліна.