Середа, 28.10.2020, 21:23
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2020 » Січень » 29 » «Ти і поліція»
09:22
«Ти і поліція»

   27 січня 2020 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» працівник системи безоплатної правової допомоги Анастасія Каплієнко провела правопросвітницький захід для студентів груп І-А мех ті І-Б мех ІАТК.

   Студентам продемонстрували анімаційний фільм «Ти і поліція» виробництва студії з правозахисною орієнтацією Real Stories Producton.

https://youtu.be/Z42QlCYLN9Y

   Мультфільм охоплює найбільш поширені ситуації, з якими може зіткнутися підліток у своєму спілкуванні з поліцією. Анімаційний фільм нараховує 7 типових сюжетів: «Відчиніть! Поліція!», «Пред’яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!», «Це ти скоїв злочин! Зізнавайся!» «Поліцейська жорстокість», «Ти на мирному зібранні». Як діяти у перелічених ситуаціях на власних прикладах розповідають герої мультфільму – підліток Вась-Вась та його старша сестра Оленка.

   Анімаційна стрічка, в першу чергу, розрахована на підлітків 16-18 років, вона спрямована на підвищення правової обізнаність у ситуаціях спілкування з правоохоронцями.

   У процесі перегляду мультфільму та завдяки фаховим коментарям фахівця Ізмаїльського МЦ з надання БВПД Анастасії Каплієнко наші студенти зрозуміли, чи варто відчиняти правоохоронцям двері за відсутності у домі дорослих, ходити на допити без батьків і погоджуватися на обшук без свідків.

   Після перегляду та обговорення правил поводження неповнолітніх з представниками поліції студентській молоді розповіли про роботу системи надання безоплатної правової допомоги в місті, були окреслені основні функції центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги, роз’яснено, які послуги включає первинна та вторинна правова допомога, проінформовано про порядок призначення адвоката, послуги якого оплачує держава.

   В кінці заходу студентам роздано інформаційні флаєри «Якщо тебе затримала поліція?», буклети про безоплатну правову допомогу та листівки з коротким описом основних функцій центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги, а також інформаційні матеріали із циклу «Я МАЮ ПРАВО!».

   Наприкінці лекції Анастасія Каплієнко нагадала, що за правовою допомогою можна звернутися до Ізмаїльського МЦ з надання БВПД за адресою: м. Ізмаїл, пр-т Миру, 23, тел. : (04841) 5 95 05, (04841) 5 95 09.

5 серія "Ти і поліція": https://www.youtube.com/watch?v=xun-LwXeE7I&feature=youtu.be

6-я серія "Ти і поліція":  https://www.youtube.com/watch?v=nLJBNE3eadQ&feature=youtu.be

В.о. заступника директора з BР

Донцова О.М

Переглядів: 197 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]