Середа, 21.10.2020, 09:55

Головна » 2018 » Березень » 21 » Свято зустрічі Весни у Ізмаїльському краєзнавчому музеї Придунав’я
Свято зустрічі Весни у Ізмаїльському краєзнавчому музеї Придунав’я

«Мерцішор» - символ приходу весни

У зв’язку з нестабільними погодними умовами свято зустрічі Весни у Ізмаїльському краєзнавчому музеї Придунав’я проводилось 14 березня. Свято будувалось на народних традиціях у вигляді хазяйки оселі – баби Марти і гостей, які час від часу до неї приходили, спілкувались, демонструючи пісні, танці, поговірки.

На зустріч завітали місцеві літератори, а також 18 колективів –учасників художньої самодіяльності міста Ізмаїлу, серед яких була солістка, дипломантка Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» студентка 3 курсу бухгалтерів Кіру Маріанна, яка виконала молдавську народну пісню про прихід весни та багаторазовий учасник і дипломант Всеукраїнського фестивалю студентський вокальний ансамбль «Мрія», керівником якого є Заслужений працівник культури Фірсова О.Г. виконав пісню в редакції Фірсової О. «Мій рідний край»

Програма була насичена різними жанрами: театралізація, народний танець, солоспів,читання історичного матеріалу про святкування в сиву давнину, презентація нових книг, які з’явились у місцевих письменників.

Кожного виконавця публіка уважно слухала, підтримувала оплесками. Завдяки діалогу – виконавець – глядач, була створена дуже затишна, доброзичлива атмосфера. Звучали українські, болгарські, молдавські, гагаузькі пісні та танці. Різнобарв’я сценічних костюмів змінювали на сцені одні одних.

Серед глядачів були різні вікові категорії: пенсіонери, школярі, місцева інтелігенція, студенти, та не зважаючи на це – цікаво було усім.

Культорг Недосєкіна Л.Ф.

Переглядів: 393 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2