Неділя, 25.10.2020, 13:04
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Квітень » 24 » Свято книги
13:35
Свято книги

Можливо, книга змінить власний вид,

Сторінки не стиратимуться вічно.

Та поки на Землі живе наш людський рід,

       То й книга буде жити – це логічно! 

 

 

   У квітні 1995 року Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг, як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі і просторі.

   З приводу цієї події 23 квітня в приміщенні бібліотеки технікуму відбувся бібліотечний калейдоскоп « Книга – вікно у світ». Метою заходу було ознайомити студентів з історією створення книги, розширити поняття про їх призначення, виховувати читацькі інтереси, бажання читати, з обережністю користуватися підручниками та взагалі книгою.

     В читальному залі були присутні студенти групи І – А бухг. з класним керівником Русєвою Д. І., І – Б мех. – з Порошенко С.В. та ІІ – Б мех. – зі Станчевою І.В.

   

   Бібліотекарі Платонова Л.М. та Дмитрієва М.О. ознайомили студентів з історією створення книги, зауважили її значення в житті людини, а також звернули увагу на особливу роль і місце книги в минулому і сучасному різноманітті світу. Жвавість заходу надали конкурс «Бібліотечна мозаїка» та бліц – опитування «Книжкова скринька». Виступи бібліотекарів супроводжувались відеоматеріалами за даною тематикою. Протягом заходу звучали вірші про книгу, які декламували студентки групи І – А бухг. Юлія Багоєва та Кристина Татаренко.

   Наприкінці заходу ведучі підкреслили, що на сучасному етапі розвитку цивілізації книга залишається одним з найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Вона покликана служити людям, а краса і мудрість, які відтворені у друкованих рядках, неодмінно мають стати на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю та врятувати наш неповторний світ.

   У читальному залі бібліотеки технікуму розташована виставка – подія «Книга – вікно у світ». На неї представлені книги – ювіляри 2018 року. Так, книзі Джованні Боккаччо «Декамерон» у цьому році виповнюється 665 років, а комедіям Вільяма Шекспіра – 425 років. Бажаючих запрошуємо ознайомитись.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 427 | Додав: | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]