Неділя, 25.10.2020, 18:56

Головна » 2020 » Вересень » 17 » СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ
СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Щорічно в Україні у вересні відзначаєтся  День Фізкультурника. У 2020 році він     припав на суботу 12 вересня.  Новини Бесарабії

11 вересня на березі Дунаю відбулося нагородження заслужених тренерів і     керівників  спортивних організацій міста у звязку  з професіональним святом. В цьому   році спорткомітет спільно з мерією міста нагородили навчальні заклади за 1-3 місця в   Універсіаді міста.

Навчальні заклади змагалися з 10 видів спорту ( юнаки )   і з 7 ( дівчата).

Команда дівчат  нашого коледжу  посіла І місце, а команда юнаків - ІІІ місце. За зайняті  місця колектив коледжу був нагороджений грамотамий кубками. Директор коледжу  Чолак  Марк Іванович й керівник фізичного виховання  Тарай  Микита Іванович нагороджені мером міста грамотами за вагомий внесок у розвиток  фізичної  культури та спорту  в  коледжі  та м.Ізмаїл.

Керівник фізичного виховання ІАТК Тарай М.І.

Переглядів: 74 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2