Середа, 21.10.2020, 01:30

Головна » 2019 » Вересень » 23 » Свято фізичної культури і спорту в Ізмаїльському агротехнічному коледжі
Свято фізичної культури і спорту в Ізмаїльському агротехнічному коледжі

До дня фізкультурника в коледжі проводились змагання з легкої атлетики: біг - 100м., стрибки в довжину з місця, підтягування на перекладині, волейболу. Взяли участь 1-4 курси всіх відділень.

У бігу на 100м. взяли участь 54 спортсмена. І місце серед дівчат посіла студентка групи 3-Абух. Дукова Ольга з результатом 15,2 с.; ІІ місце Цуркану Валерія 2-Абух. 15,9 с., і ІІІ місце Ковальова Анастасія 3-Аел. 16,1с. Серед юнаків І місце зайняв Паунов Владислав група 3-Бел. з результатом 12,3с.; ІІ місце Жужунов Денис група 3-Амех. з результатом 12,8 с., і ІІІ місце Федосєєв Дмитро група 1-Амех. з результатом 12,9 с.

В змаганнях «стрибки у довжину з місця» взяли участь 41 учасник. Серед дівчат І місце посіла Дукова Ольга 3-Абух. з результатом 190см.; ІІ місце Ковальова Анастасія 3-Аел. 170см.; ІІІ місце Солойденко Вікторія 1-Абух. 167см. Серед юнаків І місце з результатом 269см. зайняв Нагорняк Олександр 3-Бмех.; ІІ місце з результатом 265см. зайняв Гецой Борис 1-Аел.; ІІІ місце з результатом 265см. зайняв Бежненар Микола 4-Бмех.

У змаганнях з підтягування на перекладині взяли участь 30 юнаків. Місця розподілили таким чином: І місце з результатом 27 раз зайняв Пожар Юліан група 2-Аел.; ІІ місце з результатом 25 раз зайняв Пельтек Ігор 2-Аел. і ІІІ місце з результатом 25 раз зайняв Шевченко Антоній 4-Аел.

З волейболу змагання проводилися між збірними команд відділень і викладачів. І місце зайняла збірна відділення електрифікації, ІІ місце посіла збірна відділення механізації, ІІІ місце зайняла команда викладачів.

Учасники, які посіли І-ІІІ місця з бігу на 100м; стрибки в довжину з місця та підтягуванні на перекладині, були нагороджені грамотами та медалями. Команди по волейболу, які зайняли І-ІІІ місця, отримали кубки та грамоти, інші учасники були нагороджені грамотами.

На передодні свята - Дня фізкультурника, в сесійній залі міськвиконкому мер зібрав всіх спортсменів міста Ізмаїл і привітав зі святом фізкультури і спорту.

За підсумками Універсіади міста, серед навчальних закладів Ізмаїльський агротехнічний колледж зайняв ІІ місце у змаганнях серед юнаків та ІІ місце серед дівчат . Заступник мера вручив за хорошу роботу кубки та грамоти керівнику фізичного виховання Тарай Микиті Івановичу.

Керівник фізичного виховання

Тарай М. І.