Середа, 21.10.2020, 09:12

Головна » 2018 » Травень » 11 » «Свята Перемога»
«Свята Перемога»

Ми думаєм про Вас, хто не вернувся з битви,

Ми пам’ятаєм вас і через гони літ.

Ми будемо за Вас свій отчий край любити,

І на землі лишати добрий слід

Щороку відзначаємо важливе свято багатьох поколінь - Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Скільки б років не спливло з того часу, та подвиг народу не  забувається.

Так 7 травня в актовій залі технікуму відбулись урочистості, присвячені Дню Перемоги. Це свято збирає і студентську молодь і викладацький склад. При допомозі документальних кадрів поринули в ті грізні роки, а ведучі та учасники заходу пригадали в яких важких умовах жив народ. Глядачі почули пісні,вірші, музику, побачили хореографію, присвячену війні та мирному часу.

Стало доброю традицією запрошувати на це свято ветеранів праці нашого технікуму, які присвятили більшу половину свого життя роботі в його стінах. У молодих викладачів, які працюють зараз, з’являється можливість побачити своїх наставників, поговорити з ними, поцікавитись їх життям та привітати зі святом. Серед ветеранів праці є і такі, які мають статус учасника війни: Богатиренко Марія Микитівна, яка з початку заснування технікуму – 1954 року і до виходу на пенсію пропрацювала у технікумі;

Павленко Анатолій Кирилович – випускник технікуму, багато років віддав роботі на посаді заступника директора виробничого навчання, а також багато інших:

Нагорна Наталя Анатоліївна – колишня завідуюча відділенням електрифікації,

Вербицький Яків Адамович – директор технікуму з 1987 по2001 роки,

Мороз Валентина Іванівна – викладач російської мови та літератури,

Трачевський Іван Сергійович – викладач і лаборант технічних дисциплін.

Обов’язковим атрибутом свята є покладання квітів до пам’ятника Невідомого Солдата. Право покласти квіти було надано кращим студентам: Президенту студентського самоврядування, відмінниці навчання, кращій спортсменці – Гармаш Софії – 4А орг., відміннику навчання, активісту – Кравченко Валерію – 3А мех., відміннику навчання, кращому спортсмену, активісту – Пaрфірову Руслану 2Б ел.

Вшанували пам'ять загиблих у війні 1941-45 років «Хвилиною мовчання».

Різноманітною була концертна програма, в якій звучали: мелодія «На побывку едет…» у виконанні Колєва С.- 3Б ел., пісня «Мальви» - Хаджикова Л.-2А бух., вірш «Пока мы помним» - Масюкевич В, «Пісня про матір», «Мій край» - вокальний ансамбль «Мрія», молдавський народний танець «Тропоіта» - виконав ансамбль народного танцю «Вінок Дунаю».

Оплесками були сприйняті виступи наших гостей – народного художнього хореографічного ансамблю «Радуга», у виконанні яких ми побачили танцювальні композиції «Молитва», «Подсолнухи». Всю святкову програму провели ведучі: Бережной С. – 1А мех.., Масюкевич В. та Зубков М. – 2Б ел.

Лейтмотивом концерту стали слова:

«Да! Не сотрутся памятные даты!

Да! Не ззабыты будут нами все!

Мир остоявшие советские солдаты,

Спасибо вам, от всех живущих на земле!»

Культорганізатор ІТМЕСГ

Недосєкіна Л.Ф.