Неділя, 25.10.2020, 18:50

Головна » 2018 » Червень » 8 » Студентське життя
Студентське життя

Життя студента

Студентське життя – найпрекрасніша пора. Саме студентські роки найцікавіші і незабутні. Це час наповнений романтикою, безтурботністю.

Студентське життя приносить багато радості. Спочатку людина радіє тому, коли дізнається, що стала студентом, потім нові знайомства та друзі. Від однієї сесії до іншої сесії живуть студенти весело. А скільки всього ще варто пережити. У кожної людини залишаються хороші спогади про студентське життя.

Гуртожиток – невід’ємна частина студентського життя, що надає їй своєрідний колорит і навіть особливу принадність. Хто з колишніх студентів, а нині – дорослих людей, наших батьків, не згадує свою молодість і веселі свята у гуртожитку, капусники та посиденьки, генеральні прибирання, безсонні ночі під час сесії і багато-багато іншого. Будь-якому людині, який був або є студентом на даний момент часу, є що згадати і розповісти, так як навіть той студент, який сам не живе в гуртожитку, обов’язково його відвідує.

Життя у стінах нашого гуртожитку різноманітне: у вільний час можна прийти на засідання гуртка «Господарочка», або прийняти участь у підготовці до різних конкурсів, КВК, поспілкуватися із волонтерами Центру турботи про життя , дільничним офіцером. Але є один із головних конкурсів у гуртожитку – це конкурс на кращу кімнату. А там є що вибирати!

Конкурс на кращу кімнату «Гуртожиток – наш дім» - один із завершальних планових заходів, який у гуртожитку № 2 ІТМЕСГ традиційно проводиться в кінці навчального року. Студенти з 70-ти секцій вступили в змагання за право вважатися чистою, тихою і затишною кімнатою, де легко живеться і навчається.

Конкурсна комісія, яка працювала на цьому тижні, визначила переможців. Критеріями оцінки були: належний санітарний стан кімнати на протязі всього року, на момент перевірки, естетичне оформлення кімнати. В число кращих увійшли 11 секцій. На вечорі, що відбувся 6 червня, викладач технікуму Л. Д. Яланжи від імені директора ІТМЕСГ М. І. Чолака і в.о. заст. директора з ВР О.М. Донцової вручила переможцям грамоти та призи.

За дотримання санітарних норм, чистоту і благоустрій в кімнаті отримали подяки та заслужені оплески студенти ІТМЕСГ: Артем Рогожа, Дмитро Рогожа, Руслан Георгієв, Андрій Недялков, Ольга Додон, Ганна Зозуліна, Олег Максимчук та багато інших.

Студенти-мешканці гуртожитку, за результатами конкурсу, справді довели, що гуртожиток – наш дім!

Вечір завершився дискотекою, де студенти танцювали та веселилися від душі.

Н.М. Михайліна,

Вихователь гуртожитку № 2 ІТМЕСГ