Середа, 28.10.2020, 22:23

Головна » 2018 » Квітень » 25 » Студентське самоврядування. Нові форми праці.
Студентське самоврядування. Нові форми праці.

Студентські роки золоті —
Веселі і бурхливі!
Вони найкращі у житті —
Безхмарні і щасливі!

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і способів самовираження.

Студентам дуже необхідно спілкування, знайомство із досвідом роботи студентів інших навчальних закладів. Лише так можливо знайти те, що стане у нагоді у подальшому студентському житті.

20 квітня 2018 р. в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся семінар-тренінг «Молодіжні центри в Україні».

Напередодні виборів Президента нашого технікуму три кандидати: Шевченко А. (гр. ІІ-А ел), Хаджикова Л. (гр. ІІ-А бух) та Дерезіна Ю. (гр. ІІ-А бух) відвідали цей семінар-тренінг.

Організаторами заходу стали співробітники центру громадянської освіти Валерій Пейков і Світлана Кравченко, а також співорганізатор молодіжного центру «Ірина Селезньова (м. Дніпро).

Метою семінару є поглиблення знань у сфері молодіжної політики, ознайомлення з основними принципами молодіжної роботи та процесом формування мережі молодіжних центрів в Україні.

Семінар складався з трьох етапів: на першому етапі учасники ознайомилися з досвідом створення молодіжного центру «Кузня української інтелігенції» в Дніпрі та молодіжними центрами в Естонії; на другому – студентам розповіли про молодіжні центри в Україні та етапи створення молодіжного центру; на третьому – учасники намагалися самостійно створити і презентувати проект молодіжного центру в Ізмаїлі.

«Кузня української інтелігенції» – це молодіжний центр, який створений на базі кімнати відпочинку у гуртожитку. Особливість його полягає в тому, що його створила молодь для молоді, власними силами та натхненням. На базі центру функціонує якісна україномовна та англомовна бібліотека, кінотеатр, навчальна зона та лаунж зона.

Студенти нашого навчального закладу створили та презентували свій власний проект молодіжного центру.

Всім учасникам заходу було вручено сертифікати.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 386 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1