П`ятниця, 30.10.2020, 05:40

Головна » 2019 » Грудень » 19 » Студентська благодійність
Студентська благодійність

Кажуть, що той, хто віддає, наповнює серце, а той, хто бере, наповнює долоні. Та насправді серця наповнюються в обох – радістю, вдячністю, любов’ю. Дарування є способом не лише показати свою прихильність, а й можливістю виразити турботу щодо когось.

Грудневий сплеск благочинності невипадковий – радісні новорічно-різдвяні свята на додачу з магічною ніччю святого Миколая спонукають кожного подумати про ближніх. Особливо – про дітей, які потребують. Хтось бере листи з проханнями-бажаннями від них більш свідомо, хтось – бо так чинять інші. Але емоції, які відчуваєш під час пошуків подарунків, приносять втіху. Емоції дітей під час вручення їм того, що просили, – теж дуже вартісне пережиття.

Студенти не стоять осторонь благодійності. Проте бути більш активними у ній їм трохи заважає сесія. Якщо ви ще не знали, як зробити цей світ на крапелиночку теплішим і щасливішим, студенська Рада запропонувала долучитися до благодійної акції «Щастя дитини в твоїх руках». Адже свято має прийти до кожної дитини.

Тому представники студентського самоврядування почали збір коштів для підтримки ініціативи з придбання ліків, дитячого харчевня для дітей соціальної категорії, які перебувають на лікуванні у дитячому відділенні Ізмаїльської міської центральної лікарні.

Голова студентської Ради Шевченко А. разом із старостою групи IV-А ел Белюженко М. напередодні свята святого Миколая дізналися від завідуючої дитячим відділенням Аскерової О.В назви лік та молочних сумішей та потім на зібрані кошти ( 1932 грн) придбали необхідне.

Піднімав дітям настрій, які знаходяться на лікуванні, студент групи IV- Б ел Масюкевич В’ячеслав у костюмі святого Миколая. Допомагали йому студентки групи ІІІ-А орг Сметаніна Олена та Христина Іоргова, голова студенської Ради Шевченко Антоній. Батьки та медичний персонал були вдячні нашим студентам за можливість дітей спілкуватися із «святим Миколаєм» та проведенням фотосесії із ним усього відділення. Жодна дитина не залишилася без уваги, усі отримали подарунки.

А студенти, у свою чергу, були приємно вражені чистотою, домашнім затишком у сучасно обладнаним відділенням.

До речі, це не перша благодійна акція наших студентів. Так, за рішення студентської Ради грошову допомогу у розмірі 1000 грн отримав у листопаді на лікування студент групи ІІІ-А ел Гавлицький Даниїл ( із коштів, які були отримані на благодійному ярмарку «Бессарабська увертюра»).

Трагедія , що трапилася в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, не залишила нас байдужими. Студенти передали 500 грн на благодійність постраждалим.

І пам’ятайте, що: «мир на землю прийде, щоб залишитись, коли ми проживатимемо Різдво кожного дня (Хелен Штайнер Райс)». Так само і щодо благодійності – після Миколая та решти зимових свят вона не закінчується. І це наша традиція.

Перейти за посиланням: БессарабіЯ.UA

В.о. заступника директора з ВР