Четвер, 29.10.2020, 09:08

СТУДЕНТИ ІАТК ЧЕМПІОНИ

СТУДЕНТИ ІАТК ЧЕМПІОНИ м. ІЗМАЇЛА

СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

02.12.2019р. у коледжі відбувся чемпіонат коледжу з настільного тенісу. В змаганнях

прийняли участь 40 юнаків та 12 дівчат. Місця серед юнаків розподілилися таким чином: ІІІ місце зайняв Азаров Артем ( гр 4-Б ел). ІІ місце Казаков Данило (гр1-А мех),

І місце Полтавський Олександр (гр 1-А мех.).

Серед дівчат: ІІІ місце зайняла Солойденко Вікторія (гр 1-А бух), ІІ місце Дімова Марія (гр 3-Б ел). Та І місце Узун Тетяна (гр 1-А бух).

Переможці були нагороджені грамотами та медалями.

09.12.2019 року у спортзалі ІАТК пройшли змагання з настільного тенісу серед навчальних закладів м. Ізмаїл в залік Універсіади. В змаганнях прийняли участь 6 навчальних закладів : ІАТК, ІДГУ, ОНМА, ІЦПТО, ДУІТ та ІВПУ.

Честь коледжу захистили спортсмени, які зайняли 1-4 місця у коледжі.

У складі:

Юнаки: Полтавський Олександр (гр 1-А мех.), Казаков Данило (гр 1-А мех.), Дулан Ян (гр 4-А мех.), Азаров Артем (гр 4-Б ел).

Дівчата: Узун Тетяна (гр 1-А бух.), Солойденко Вікторія – (гр 1-А бух) , Дімова Марія (гр 3-Б ел.) , Беженар Валентина (гр 3-А бух).

Команда юнаків зайняли І місце, дівчата ІІІ місце.

Керівник фізичного виховання

Тарай М.І.