Вівторок, 19.01.2021, 22:46

Головна » 2020 » Грудень » 30 » Сторінками книги життя ювіляра ( до 80-річчя з дня народження Вербицького Яківа Адамовича)

Ювілей -  це чудова подія,

Це досягнення років в житті!

Тож здійсняться нехай усі мрії

І живеться у щасті й красі!

Сонцем ясним любов розіллється

І вирує у серці завжди,

У всіх справах успіх ведеться,

Сил, здоров’я- з роси і води!

Серед загальної кількості випускників нашого навчального закладу Ізмаїльського агротехнічного коледжу (колишній Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства)  є особлива людина - Вербицький Яків Адамович (народився 7 січня 1941 року в Ізмаїлі у робітничій родині)  – людина –жива історія нашого закладу: випускник технікуму 1959 року. Трудовий шлях розпочав машиністом лафетної жатки радгоспу «Пушкінський»   на  освоєнні  цілинних земель  Атбасарського району Акмолинської області Казахстану.  Це дало йому великий трудовий  досвід, поклало початок справжній чоловічій дружбі одногрупників, серед яких були відомі сьогодні люди Бессарабщини: Герой України Видобора В.Д., Бондаренко Б.В., Каташинський Б.С. та  інші легендарні особи.

Перегортаючи сторінки книги його життя, вимальовуються віхи його трудового шляху: тракторист радгоспу імені Калініна, служба в лавах Радянської армії, комсорг ЦК ЛКСМУ («СМУ 2-Укрводстрой»), інструктор Ізмаїльського райкому ЛКСМУ, завідуючий оргвідділом райкому ЛКСМУ, другий секретар райкому ЛКСМУ, інструктор оргвідділенням райкому КПРС міста Ізмаїлу та інші партійні керівні посади. У 1972 році став випускником Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова за спеціальністю машини та апарати харчових виробництв.  У 1982 році закінчив Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Але головню посадою його життя стала робота директором ІТМЕСГ ( з 1987 року по 2001 рік). Він пропрацював на посаді 12 років. У нелегкий час економічної та політичної перебудови та перші роки незалежності України зберіг матеріально-технічну базу учбового закладу (під часу  грошової реформи, освітянської реформи, інфляції). Такі важкі часи не вибили Яківа Адамовича із загальної «колії», він завжди піклувався про своїх підлеглих, знаходив можливості та ресурси забезпечить їх продуктами харчування, заробітною платою.  Він передав свої знання та досвід студентській молоді. Яків Адамович викладав «Основи економічної теорії» та предмет  «Механізація переробки і зберігання сільськогосподарської продукції». Студенти-випускники завжди пригадують змістовні та цікаві заняття , його вимогливість. Загальний стаж роботи у технікумі понад 20 років.

Усе життя Яків Адамович дорожив студентською дружбою, постійно був організатором зустрічей своє групи з викладачами в стінах рідного технікуму. Ці зустрічі завжди мали емоційний позитивний вплив на самих учасників. А для студентів, які навчалися – це були  цікаві зустрічі з випускниками-легендами нашого учбового закладу.

Сьогодні Яків Адамович частий та почесний гість агротехнічного коледжу, до його порад та слова прислухаються сьогоднішні викладачі, він є постійним гостем на урочистих лінійках, ювілейних заходах коледжу.

За багаторічну плідну працю Яків Адамович нагороджений трьома медалями «За трудовое отличие» (1973 р.), «За доблесный труд» (1970 р.), «Ветеран труда» (1986 р),  відзнакою «Знак пошани» Міністерства АПУ 2004 року, численними грамотами та подяками. Яків Адамович користується повагою, авторитетом та пошаною випускників та викладачів різних років.

Він є для нас живим прикладом людської гідності, справедливості, людяності, стійкості життєвим негараздам.

На килимі життя

Розквітла ювілейна дата -

Приймайте щирих побажань багато:

Достатку, добра, довголіття,

Вік щедрий, як калинове суцвіття!

Шановний Яківе Адамовичу!

Дозвольте сердечно привітати Вас з 80- тим Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, миру, життєдайної енергії та бадьорості щодня.

Щиро зичимо здійснення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. І хай разом з Вами завжди будуть наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам добробуту, щастя та життєвих гараздів. Дякуємо Вам, що закріпили фундамент нашого рідного коледжу і вдихнули в нього  життя та передали в надійні руки!

Адміністрація коледжу, працівники та студенти

Переглядів: 358 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2