Неділя, 29.11.2020, 01:32

Стипендіат Верховної Ради України

Студент Ізмаїльського агротехнічного коледжу

став стипендіатом Верховної Ради України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року №226/96 -ВР «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів», пункту 5 Порядку призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2010 року №958, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2010 року за №1122/18417, на підставі пропозиції Ізмаїльського агротехнічного коледжу  призначено іменну стипендію Верховної Ради України на 2020-2021 навчальний рік студенту групи ІІІ- Б механіки Школяренку Олегу Романовичу.

Варто зазначити, що у цьому навчальному році лише 44 студенти нашої країни отримуватимуть таку іменну стипендію, а у Одеській області лише 4.

Розмір іменної стипендій Верховної Ради України для студентів технікумів, коледжів, училищ (вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації), які навчаються за освітнім ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 2130 гривень на місяць.

– У 2018 році я вступив до Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства (зараз Ізмаїльського агротехнічного коледжу) на спеціальність 208 «Агроінженерія». Так як я мешканець Ізмаїльського району (с. Броска) та живу поблизу аграрних підприємств , вибір мій пав на спеціальність механіка.

З профорієнтаційних заходів, що проводились в Їзмаїльській ЗОШ № 9,  де я навчався, мені стало відомо про коледж. Зацікавившись цим навчальним закладом та розпитавши про нього у своїх знайомих, що закінчили цей заклад із довгою 65-ти річною історією та своїми традиціями, я,  без жодних сумнівів, одразу по закінченню школи, подав документи до цього навчального закладу. За результатами іспитів отримав бюджетне місце та стипендію.

З перших днів навчання я зрозумів, що зробив правильний вибір. Зараз я студент 3 курсу відділення механізації сільського господарства. Як відмінник у навчанні отримую підвищену стипендію.

У 2020 році мені призначили стипендію голови районної державної адміністрації та голови районної ради як “обдарованим дітям” за програмою «Підтримки молоді на 2019-2020 роки». Лише три студенти із Ізмаїльського району отримують таку стипендію.   Розмір стипендії становить 1000 грн.

Навчатись в ІАТК цікаво, викладачі дуже добре пояснюють матеріал, у разі виникнення питань завжди надають додаткову інформацію. Так під керівництвом викладачів, я приймав участь у олімпіадах та конкурсах коледжу, всеукраїнських олімпіадах та  був учасником різних конференцій. У групі виконую обов'язки старости, приймаю участь у роботі стипендіальної комісії коледжу.  Провчившись в ІАТК вже майже 5 семестрів, я можу з впевненістю сказати, що  я жодного разу не пошкодував, що обрав саме цей заклад освіти.

Класний керівник Олега Ніколаєва Г.О. завжди може розраховувати на допомогу свого відповідального старости та разом із студентами групи вітають Олега та бажають подальших успіхів у опануванні вибраної спеціальності.

Педагогічний та студентський колектив ІАТК щиро вітає та пишається своїм стипендіатом та бажає нових досягнень у навчанні!

В.о. заступника директора з ВР  Донцова О.М.

Переглядів: 191 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2