Субота, 04.07.2020, 11:22

Головна » 2018 » Лютий » 19 » Стаття "Патріот"
Стаття "Патріот"

… Доля України залежить від тих, хто сьогодні сидить за студентськими партами.

… Доля України залежить від національної свідомості її громадян…

Пошана до батьків, свого роду, до традицій, історії рідного народу, усвідомлення своєї належності до нього – головна ідея патріотичного виховання підлітків. На думку Арістотеля, головним засобом збереження державного устрою є виховання патріотичних почуттів. Патріотизм починається з любові до батьківської хати, до колискової, яку співала мама, до сім'ї, родини, до рідної мови і народної пісні. Викладачі Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства у процесі роботи шукають шляхи і засоби формування у студентів високої національної свідомості, акцентують увагу на краєзнавчому матеріалі як складової національного виховання, залучають підлітків до активної участі у патріотичних заходах.

З метою поширення кращого досвіду з патріотичного виховання студентської молоді 15 лютого 2018 р. у технікумі було проведено Конкурс з українознавства «Патріот – 2018». У конкурсі активну участь взяли 57 студентів I і ІІ курсів відділення механізації с.г. та електрифікації с.г.

Викладачі української мови і літератури Парахова Л.Я., Порошенко С.В. та Кукліна С.В. Забезпечили належні умови для спокійної творчої роботи студентів. На урочистому відкритті заходу заступник директора з навчальної роботи Димитрієва Н.А. привітала учасників конкурсу та відкрила конверт з конкурсними завданнями.

Завдання конкурсу були спрямовані на виявлення знань з української мови, літератури в тісному зв'язку з іншими предметами, особливо з історією, світовою літературою. Цікавими для учасників виявилися завдання на встановлення відповідності між прізвищами видатних осіб та їхніми фото, на визначення віршових розмірів, логічне мислення та ін. Усі учасники конкурсу мали однакові можливості, аби визначити знання літературного матеріалу, теорії літератури, мови та історії України.

Конкурс завершено… Та не завершено розмову про те, що людина має завжди пам'ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, звичаї. Такі заходи виступають могутнім засобом виховання, формування патріотичних почуттів у майбутніх громадян України та покликані формувати вміння міркувати, аналізувати, робити власні висновки, брати участь у громадському житті.

Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

Порошенко С.В.

Переглядів: 353 | Додав: | Рейтинг: 1.0/1