Середа, 28.10.2020, 21:19

Головна » 2020 » Червень » 24 » Слово до  випускників
Слово до  випускників

Двадцять випускників відділення електрифікації, отримавши дипломи молодших спеціалістів, залишають свій спільний дім на Платова, 2а, який став їм другою рідною домівкою. Всі вони це глибоко відчули в самий останній момент, коли роз'їхалися на карантин. Велике було бажання приїхати в Ізмаїл і пожити хоча б тиждень у своїй кімнаті, зануритися в студентську атмосферу, а не можна: COVID -19! І прощання з цими студентами ось таке незвичне - на сайті ІАТФК.

Ядром студентського самоврядування в гуртожитку є студрада. Без її активної роботи неможливо уявити цікаву, насичену різноманітними заходами, життя. Зачинателями багатьох добрих справ і акцій були Дмитро Рогожа, Олексій Краснобаев, Павло Димитров і Артем Рогожа. Їм належить ідея взяти шефство над місцем поховання ветерана Великої Вітчизняної війни, заслуженої артистки Казахської республіки Р.Ф. Шадріної. Вони це робили з великою вдячністю за трудовий творчий подвиг актриси.

Активно працював в студраді Григорій Лях. Він не боявся висловити свою нелецеприємну думку в очі тим, хто порушує розклад дня, правила проживання в гуртожитку. А ще він - прекрасний танцюрист ансамблю "Вінок Дунаю", також охоче виступав і на вечорах в стінах гуртожитку.

Прикладом в побуті і громадському житті був Іван Куртєв. Яке б доручення йому не випадало, він завжди його виконував старанно і охоче.

Багато студентів проявляли свої творчі здібності, беручи участь в конкурсах, концертах, КВК ... Напевно буде пам'ятати свій "зоряний" час Андрій Тимофєєв, коли став "Містером гуртожитку-2018", капітан команди КВК "Зелених" Ірина Тимофєєва, активні учасниці клубу "Господарочка" Тетяна Ігнатьєва, Олена Дінчева, Катерина Войкова. А з яким захватом зустрічали глядачі пісні під гітару В'ячеслава Рожнатова!

Сподіваюся, кожен з випускників пройшов справжню школу життя в колективі. І навіть якщо що то було не так, висновки зроблені правильні. Звичайно, ще довго ми будемо згадувати двох впевнених в собі Артемів з 28 - Куртина і Азарова, всюдисущого Антонія Шевченка, незворушних Руслана Парфірова і Євгена Кіма з 41, практиків-електриків Дениса Ніколова і Віталія Каражова... Пропоную і вам пробігтися по хвилях своєї пам'яті і згадати якими ви були...

Вихователь гуртожитку № 2

Михайліна Н.М.