Середа, 28.10.2020, 21:19
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2020 » Червень » 24 » Слово до  випускників
13:20
Слово до  випускників

     Двадцять випускників відділення електрифікації, отримавши дипломи молодших спеціалістів, залишають свій спільний дім на Платова, 2а, який став їм другою рідною домівкою. Всі вони це глибоко відчули в самий останній момент, коли роз'їхалися на карантин. Велике було бажання приїхати в Ізмаїл і пожити хоча б тиждень у своїй кімнаті, зануритися в студентську атмосферу, а не можна: COVID -19! І прощання з цими студентами ось таке незвичне - на сайті ІАТФК.

  Ядром студентського самоврядування в гуртожитку є студрада. Без її активної роботи неможливо уявити цікаву, насичену різноманітними заходами, життя. Зачинателями багатьох добрих справ і акцій були Дмитро Рогожа, Олексій Краснобаев, Павло Димитров і Артем Рогожа. Їм належить ідея взяти шефство над місцем поховання ветерана Великої Вітчизняної війни, заслуженої артистки Казахської республіки Р.Ф. Шадріної. Вони це робили з великою вдячністю за трудовий творчий подвиг актриси.

      Активно працював в студраді Григорій Лях. Він не боявся висловити свою нелецеприємну думку в очі тим, хто порушує розклад дня, правила проживання в гуртожитку. А ще він - прекрасний танцюрист ансамблю "Вінок Дунаю", також охоче виступав і на вечорах в стінах гуртожитку.

     Прикладом в побуті і громадському житті був Іван Куртєв. Яке б доручення йому не випадало, він завжди його виконував старанно і охоче.

     Багато студентів проявляли свої творчі здібності, беручи участь в конкурсах, концертах, КВК ... Напевно буде пам'ятати свій "зоряний" час Андрій Тимофєєв, коли став "Містером гуртожитку-2018", капітан команди КВК "Зелених" Ірина Тимофєєва, активні учасниці клубу "Господарочка" Тетяна Ігнатьєва, Олена Дінчева, Катерина Войкова. А з яким захватом зустрічали глядачі пісні під гітару В'ячеслава Рожнатова!    

       Сподіваюся, кожен з випускників пройшов справжню школу життя в колективі. І навіть якщо що то було не так, висновки зроблені правильні. Звичайно, ще довго ми будемо згадувати двох впевнених в собі Артемів з 28 - Куртина і Азарова, всюдисущого Антонія Шевченка, незворушних Руслана Парфірова і Євгена Кіма з 41, практиків-електриків Дениса Ніколова і Віталія Каражова... Пропоную і вам пробігтися по хвилях своєї пам'яті і згадати якими ви були...

Вихователь гуртожитку № 2

Михайліна Н.М.

Переглядів: 237 | Додав: | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]