Четвер, 29.10.2020, 07:54

Головна » 2018 » Травень » 21 » Регіональний конкурс «Студент року-2018»
Регіональний конкурс «Студент року-2018»

У Бобринецькому коледжі ім. В. Порика Білоцерковського НАУ пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Студент року - 2018». 11 учасників з Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей змагалися за звання кращого студента 2018 року.

Основною метою і завданнями Конкурсу є розвиток творчих здібностей, активізація навчально-пізнавальної роботи, підвищення ерудиції, виявлення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості, формування національної свідомості, активної життєвої громадянської позиції, створення умов для самореалізації, формування лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, забезпечення якісного і змістовного студентського дозвілля.

З самого початку конкурс обіцяв бути цікавим та захоплюючим, і зал в цьому переконувався з кожним новим завданням конкурсу, а їх було чотири.

В першу чергу, початок конкурсу дав директор Бобринецького коледжу Чорний Олег Вікторович. Він та міський голова Валерій Сніжко привітали учасників конкурсу, побажали проявити професійні і творчі здібності, адже саме вони є кращими представниками молодого покоління сучасної України.

Традиційно перед початком змагань господарі минулорічного конкурсу – Олександрійський коледж – вручили директору Бобринецького коледжу Олегу Чорному альбом – естафету «Студент року».

Конкурсанти представляли Бобринецький коледж ім. В. Порика БНАУ, Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій, Новобузський коледж Миколаївського НАУ, Ананьївський агро-економічний коледж Уманського національного університету садівництва, Ізмаїльський технікум механізації i електрифікації сільського господарства , Кропивницький коледж механізації сільського господарства, Компаніївський коледж ветеринарної медицини Білоцерковського НАУ, Петрівський державний аграрний технікум, Олександрівський коледж Білоцерковського НАУ, Мигійський коледж Миколаївського НАУ, Одеське морехідне училище рибної промисловості ім. Олексія Соляника.

Змагалися конкурсанти у таких номінаціях: візитка, де студенти розповіли про себе як особистість, презентували майбутню професію, відповіли на питання інтелектуального туру та розповіли про власні захоплення.

​​​​​​

Перший конкурс - «Візитка» дав старт змаганням. Кожен з учасників по-різному підійшов до цього завдання на тему «Я - студент свого навчального закладу». Представниця нашого навчального закладу Гармаш Софія приємно вразила як журі, так і усю актову залу своєю появою на сцені на роликах так як захоплюється таким видом спорту і на екрані демонструвався відеоматеріал її катання знятий режисером Кирилом Улятовським. Краса нашого міста та можливість молоді кататися на роликах біля «візитних карток» Ізмаїлу (Покровський собор, площа перед міськвиконкомом, ДК ім. Т.Г. Шевченка, морський вокзал) справили враження на глядачів.

Другий конкурс – «Презентація майбутньої професії». У ньому конкурсанти розповіли про причину вибору майбутньої спеціальності, перспективи на майбутнє. Софія зупинилася на професії агронома, розвитку етно-туризму, збереження природних ресурсів в Одеській області.

«Інтелектуальний» конкурс був проведений в патріотичному дусі. Конкурсанти відповідали на 10 питань, які стосувалися географії, історії, правознавства, літератури. Софія дала відповідь на 10 питань.

Під час четвертого завершального конкурсу талантів, студенти розкрили свої неабиякі здібності в умінні співати, декламувати вірші. Софія розповіла про захоплення не тільки спортом, грою на скрипці, а й килимарством. Її роботи виставлені також і в музеї « Українського мистецтва» в Немішаєві. На добру пам'ять вона подарувала свою роботу в знак тріумфу вічного життя та віри чарівного птаха «Фенікса», який вже облетів усі куточки Бессарабії й буде нагадувати про наш ізмаїльський технікум.

Перше місце отримала Тороп Вікторія – студентка Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерковського НАУ. Інші 10 конкурсантів отримали подяки за участь. Кожен залишив у своїй пам’яті години хвилювання, учасники отримали позитивний заряд емоцій від спілкування з однолітками та мали змогу оцінити себе і свої можливості у подальшому житті як майбутнього спеціаліста, так і громадянина незалежної, вільної і самобутньої України.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 425 | Додав: | Рейтинг: 5.0/3