Середа, 21.10.2020, 09:27

Головна » 2019 » Квітень » 2 » РАЗОМ СМІЯТИСЯ ВЕСЕЛІШЕ
РАЗОМ СМІЯТИСЯ ВЕСЕЛІШЕ

Вважається, що сміх має цілющі властивості. Психологи рекомендують сміятися не менше 30 хвилин в день.
     Сміхотерапія — відмінний засіб від депресії, так як сміх знижує рівень гормонів стресу.
    Під час сміху м’язи обличчя посилають до мозку особливі імпульси, які позитивно впливають на його діяльність і нервову систему. Причому цей механізм спрацьовує навіть тоді, коли ми просто посміхаємося.

Ведичий програми Масюкевич В’ячеслав наголосив, що коли людина сміється, то в дію приводять 80 мязів між головою та животом. А його колега – Гецой Ірина повідомила, що сміх сприяє навіть запобіганню захворювання грипом.
   Сміх зміцнює імунітет. Організм краще протистоїть бактеріям, вірусам і навіть онкозахворюванням. Доведено, чим веселіша людина, тим міцніша її імунна система. Сміх збільшує кількість лімфоцитів, здатних виявляти інфекцію, тому почуття гумору і позитивний погляд на життя рятують не лише від депресій та ангін, але й від розладів імунної системи. Коли людина часто посміхається, то оздоровлюється серце, нормалізується кров’яний тиск, зменшується ризик серцевих захворювань.

З цією метою 1 квітня зустрілися дві команди електриків першого курсу «Джентельмени вдачі» ( гр І- А ел. Класний керівник Фадєєва Н.М.) та «Пінгвіни Мадагаскару» ( гр І- Б ел. Класний керівник Ніколенко Л.А.) у гумористичному двобою. Конкурсна програма була різноманітною: на швидкість: «Автораллі», «Сучасний Гаррі Поттер», «Мілашка», «Звязані однією мотузкою» , на вияв творчості: « Намалюй портрет класного керівника».

На протязі конкурсної програми глядачів розважали студенти інших груп сценками: «Дике кохання первісної людини» ( гр ІІ- Б ел Нямцу Р., Дімова Д., Стоянова А.), «ДТП на дорозі» ( ІІІ- А орг. Танасійчук Р., Праведний В., Люльченко І.). Музичне вітання на адресу глядачів звучала від гості програми – студентки ІМУ Памукчу Діани , яку підтримали шаленими аплодисментами.

Не менш веселими були й танок у виконанні Демченка Олександра ( гр ІІ- Б ел), гумореска «Смертельний рахунок» представлена Масюкевичем В’ячеславом (гр ІІІ-Б ел), навіть члени журі –досвідчені члени КВК, викладачі з прекрасним почуттям гумору: завідуючий відділенням ЕАСГ Власой І.Д., професіонал руху КВК в коледжі Холостенко Л.А. та «найкращий агроном» Войку І.П.

У запеклій, гумористичній боротьбі перемогу отримали «Пінгвіни Мадагаскару», але не залишились без призу їх супротивники «Джентельмени вдачі».

Таким чином, виходить, що сміх - якщо і не кращі ліки, то надійна профілактика багатьох захворювань. Хороші жарти, анекдоти і комедії дійсно здатні продовжити нам життя! Заряджайтеся позитивом кілька разів на день, підвищуйте собі настрій і зміцнюйте здоров'я.

Поради щодо користі сміхотерапії:

Сучасне життя повне турбот і проблем, які заганяють людину в кут, не залишаючи часу для простого відпочинку, спілкування і веселощів. Сміх – не лише вияв радості та веселощів. Це ще й особлива робота організму, у процесі якої виділяються корисні речовини та працює безліч груп м’язів.
     Про користь сміху пишеться і говориться чимало, тому не зайвим буде ще раз нагадати про це.
   Сміх має знеболювальний ефект. Ендорфін є природним знеболювальним засобом, а сміх відволікає увагу від неприємних почуттів.
Лікує органи дихання. Завдяки активній діяльності легень кисень насичує кров, прочищаються дихальні шляхи.
    Сміх перемагає стрес. В організмі меншає “стресових гормонів” – адреналіну та кортизону, що допомагає позбутися фізичного та емоційного напруження.
   Зрештою сміх підтримує належну форму, адже активізується робота внутрішніх органів, укріплюються м’язи живота і спини. За 10 хвилин сміху в організмі спалюється 80 калорій.
   Сміх убиває старість. Учені підрахували: якщо людина впродовж дня сміється не менше як 17 хвилин, то вона продовжує своє життя.
   Сміх – прекрасна аеробіка для м’язів і непоганий масаж для багатьох внутрішніх органів. Під час нього, як і при звичайних фізичних навантаженнях, знижується рівень “поганого” холестерину та покращується кровопостачання, адже у цей час починає працювати одразу вісімдесят груп м’язів. І особливо працюють м’язи ніг, спини та живота. Сучасні вчені порівнюють одну хвилину сміху із п’ятнадцятьма хвилинами їзди на велосипеді.
   Сміх – це зарядка для обличчя, яка забезпечує хороший прилив крові до його шкіри. А це – додаткове харчування для клітин, пружність і здоровий рум’янець. Не дарма відзначають, що веселі й оптимістичні люди завжди виглядають молодшими за однолітків.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.