Середа, 21.10.2020, 07:01

Головна » 2020 » Лютий » 21 » Профорієнтаційна зустріч - бесіда з учнями ЛАРЖАНСЬКОГО НВК «ЗНЗ І-ІІІ СТУПЕНІВ»

Яку професію отримати? А чи все я знаю про улюблену професію? Які знання необхідні для вступу? Що чекає мене у студентському колективі?... Іще багато різних запитань рояться в голові кожного старшокласника, а ще більше переживань і непевності у батьків.

Щоб дати відповіді на всі запитання, надати інформацію під час особистого спілкування, була організована зустріч викладачів ІАТК Холостенко Л.А. та Донцової О.М. з учнями 9 та 11 класів ЛАРЖАНСЬКОГО НВК «ЗНЗ І-ІІІ СТУПЕНІВ»/

Крім печатних інформаційних буклетів, календарів , звідки можна почерпнути необхідну інформацію, випускники 2020 року були проінформовані щодо коледжу, на усі запитання учнів надана вичерпна відповідь, прозвучала пропозиція порадитись з батьками та донести до них пропозицію щодо можливості поступити в ІАТК на стаціонар та заочне навчання навіть після закінчення 11 класів по сертифікатам ЗНО або вступним іспитам.

Для випускників були наведені приклади ким і де працюють наші випускники, висвітлені додаткові можливості самореалізації наших студентів, традиційні заходи, які проводяться на протязі навчального року, перелік послуг, які надає коледж студенту. Перераховані вищі навчальні заклади, до яких можна вступити по закінченню коледжу для подальшого навчання.

Увага, з якою слухали учні, дає можливість сподіватись, що в майбутньому навчальному році ряди студентської молоді коледжу будуть поповнені і цими старшокласниками .

Завуч Бирка Ніна Іллівна провела наших викладачів по кабінетам НВК, які дуже добре обладнанні. Тетяна Анатоліївна Гудкова , викладач трудового навчання, продемонструвала творчі роботи учнів- мотанки, м’які іграшки. Дякуємо педколектив школи за теплий прийом.

Між нашим навчальним закладом та Ларжанським НВК існує тісний зв’язок - багато випускників школи продовжують навчання у нас. Склались навіть сімейні робочі династії, такі як родина Громовенко: Микола Йосипович (випускник ІТМЕСГ 1976 року), Олександр Миколайович (отримав диплом техніка-електрика у 1995 році), Дмитро Олександрович поступив до ІАТК у 2019 році. Гордістю школи є її випускники – наші студенти: Арешкін Є.О., Арешкіна Т.О. ( наша випускниця) викладає вже у своїй рідній школі, Наконечний Я.В., наш випускник , який очолював Ренійську РЕМ, нинішні студенти продовжують демонструвати хорошу шкільну підготовку, це Поліда А.В., Громовенко Д.О.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.