Субота, 04.07.2020, 11:32

Головна » 2020 » Лютий » 28 » Профорієнтаційна робота у закладах освіти Ізмаїльського району
Профорієнтаційна робота у закладах освіти Ізмаїльського району

Організації і проведенню профорієнтаційної роботи в Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі приділяється особлива увага, адже це надійний фундамент для майбутньої вступної кампанії і якісного набору студентів.

26 лютого 2020 року у Новонекрасівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та    Суворовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області, а також у Суворовському професійному аграрному лецеї  була проведена профорієнтаційна робота  з метою залучення  майбутніх абітурієнтів до вступу в ІАТФК.  У профорієнтації прийняли участь наші викладачі: Кукліна С.П., Чебан П.М., Стенчева І.В. та завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Кукліна Світла Павлівна під час зустрічі з  учням випускних класів Новонекрасівської ЗОШ   надала  детальну інформацію про напрями підготовки фахівців за якими здійснюється набір студентів у 2020/2021 навчальному році за денною та заочною формами навчання та про організацію навчально – виховного процесу в коледжі.

Наш коледж висловлює подяку педагогічному колективу за хорошу шкільну підготовку Голубова Євгена, Задачіна Дмитра, Бондаренка Руслана, які добре навчалися та закінчили  наш коледж. Голубов Євген продовжує навчання у НУБіПі за спеціальністю, отриманою у нашому коледжі.

Чебан П.М., Стенчева І.В. та Кінєва М.Г провели профорієнтаційну роботу у смт Суворове. До речі, Суворовська загальноосвітня школа – це школа, яку у свій час закінчили Марія Георгіївна та Інга Володимирівна.

Цього року  в школу була відправлена подяка на двох її випускників, а зараз  наших  студентів- Русєва Івана та Желєва Валентина. Вони сумлінно навчаються та   приймають активну участь у виховних заходах  коледжу, а особливо  у святковому концерті до 65 річчя ІАТК.

Профорієнтацію також провели наші колеги у Суворовському професійному аграрному лецеї.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей цьогорічної вступної компанії ( можливості поступити до нас випускникам 11 класу по підсумкам вступних іспитів),  після переліку документів для вступу на навчання, були запрошені на День відкритих дверей .

Всі присутні мали змогу  дізнатися про навчальний заклад та його традиції , матеріально-технічну базу, отримали рекламні буклети, календарі та інші друковані матеріали .

Висловлюємо щиру подяку адміністрації цих закладів освіти  за можливість провести  профорієнтаційну роботу.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.