Вівторок, 20.10.2020, 01:44

Головна » 2020 » Лютий » 26 » Профорієнтаційна робота у загальноосвітніх школах Ізмаїльського району
Профорієнтаційна робота у загальноосвітніх школах Ізмаїльського району

25 лютого 2020 року у Саф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Озернянській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області була проведена профорієнтаційна робота  з метою залучення  абітурієнтів до вступу в ІАТФК.  У профорієнтації прийняли участь наші викладачі: Порошенко С.В. та Гергі В.Г.

Кожна школа, як і родина, й людина, єдина в світі, неповторна. Адже її життя, стрімкий пульс якого не передати словами – то спільна діяльність багатьох-багатьох людей, кожен із яких приносить сюди часточку свого серця, старання власних рук і розуму. Змінюються часи й покоління, а школа завжди залишається тим потужним маяком, світло якого їх об’єднує. Гергі Василь Георгійович сам закінчив Озернянську ЗОШ, тому йому дуже цікаво було пройти по рідним коридорам, зайти до кабінетів, поспілкуватися із своїми вчителями  та провести профорієнтаційну бесіду зі школярами випускних класів  щодо набору  студентів до нашого коледжу на новий навчальний рік.

Щороку випускники  Озернянської ЗОШ поповнюють лави студенської молоді нашого навчального закладу.  Гордістю школи є її випускники – наші студенти:  Гергі Мілена- активістка студентського самоврядування 2018-2019 н.р, талановита ведуча концертів студенського клубу, а зараз вона працює у рідному селі за обраним фахом- бухгалтером; Арику Ігор, який  п’ятий  за рейтингом серед студентів других курсів спеціальності «Агроінженерія».       Це ті студенти , які отримали  хорошу шкільну підготовку та успішно навчаються за обраною спеціальністью.

Порошенко С.В. проінформувала старшокласників Саф'янської ЗОШ   про напрямки підготовки, особливості вступу та переваги навчання у нашому коледжі.

Випускники саме цієї школи показують добрі знання, займають високе положення у рейтингу серед студентів по академічній стипендії. А саме, Стоматова Світлана, перша за рейтингом серед студентів другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , учасниця студентських наукових  конференцій, ансамблю народного танцю «Вінок Дунаю» (доречі, у родині Стоматових  Світлана не перша студентка нашого ІАТФК- у минулому році її брат Юрій закінчив наш коледж);  Козаченко Олексій  третій за рейтингом серед студентів других курсів спеціальності «Агроінженерія»; Пойда Костянтин четвертий за рейтингом серед студентів ІІ курсу спеціальності           « Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», такий же рейтинг має Якименко Максим серед студентів IV курсу цієї ж спеціальності.    Стипендію отримують також  Іванчихін Артем, Решетіло Яна, активна учасниця виховних заходів , Бойченко Дмитро, Янсон Олексій.

Активною участицею студентського самоврядування та культурно-масових заходів студентського клубу, учасницею ансамблю «Мрія» була Бойченко Ірина, яка отримала диплом бухгалтера у нашому закладі освіти.

Школярам розповідали також про цікаве студентське життя, що гармонійно поєднує освітню, наукову, спортивну, громадську діяльності та запрошували на навчання на 2020-2021 навчальний рік та на День відкритих дверей, якій відбуденться 29 лютого о 10 годині.

Висловлюємо подяку адміністрації шкіл, а саме директору Саф'янської ЗОШ Тарасенко Наталі Анатоліївні, директору  Озернянської ЗОШ Тельпіз Оксані Федорівні   та всім, хто сприяв проведенню профорієнтаційної роботи у школах.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.