Субота, 04.07.2020, 11:56

Головна » 2020 » Лютий » 29 » ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ІЗМАЇЛА
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ІЗМАЇЛА

Профорієнтація – це важлива робота, що забезпечує успішну вступну кампанію ВНЗ. Адже від неї залежить кількість майбутніх студентів нашого коледжу.

Традиційно лави студентської молоді ІАТФК поповнюють випускники ЗОШ міста Ізмаїл.

28 лютого до  майбутніх випускників навчальних закладів освіти міста: ЗОШ № 6 та  Спеціалізованої ЗОШ № 1 ім. О.В. Суворова на зустріч прийшли наші викладачі Вельчева К.М., Станчева І.В. та Митник В.О.

Висловлюємо подяку вчителям  цих навчальних закладів, випускники яких стали нашими студентами, показали хорошу шкільну підготовку.

Так, випускники Спеціалізованої ЗОШ № 1 ім. О.В. Суворова Бошков Дмитро та Линник Микола по набраним балам зайняли перше місце у обласній online олімпіаді з англійської мови серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області. Бутров Арсеній  є  четвертим за рейтингом серед студентів І курсу спеціальності «Агроінженерія».

Суворов Володимир, випускник ЗОШ № 6 є  третім за рейтингом серед студентів І курсу спеціальності «Агроінженерія».

Учні випускних класів отримали  інформаційні буклети, календарі, місцеву газету зі статтею про ІАТФК  звідки можна  почерпнути необхідну інформацію щодо вступу до нашого коледжу у  2020 році.

Щира подяка адміністрації шкіл за надану можливість провести профорієнтацію.

В.о заступника директора з ВР

Донцова О.М.