Середа, 28.10.2020, 23:00

Головна » 2019 » Жовтень » 7 » «Професія вчителя дається від Бога, а всі інші – від учителя»
«Професія вчителя дається від Бога, а всі інші – від учителя»

Учитель... Як багато в одному цьому слові! Перед кимось представляються парта, дошка, урок. Комусь у вчителя вбачається чудовий психолог, здатний розібратися в нелегких життєвих ситуаціях, допомогти знайти вихід. А для когось учитель - наставник, філософ, котрий береться за життя людини, ставить її на правильний шлях. Для когось вчитель є прикладом для наслідування, прикладом стійкості і великих знань.

Професія вчителя в усі часи та в усіх народів вважалася престижною. Починаючи з античних часів Платона та Аристотеля, через Добу Відродження і до великих наукових відкриттів 19-20 століть - освіта асоціювалася із світлом, добром, знаннями і прогресом. Кожна професія важлива і невід'ємна у суспільстві. Без представників будь-якої професії світ, яким ми його знаємо, не зможе існувати. Втім, професія вчителя - це основа основ для решти професій.

У першу неділю жовтня у вчителів справжнє свято- професійне свято працівників освіти України. Студенти ІАТК разом із завідуючою клубом Недосєкіною Л.Ф. та художнім керівником ансамблю «Мрія» Фірсовою О.Г. підготували святковий концерт.

Із святом колектив привітала в.о. заступника директора з виховної роботи Донцова О.М., а потім естафету перейняли талановиті студенти.

Увесь концерт увага глядачів була прикута до ведучих-першокурсників Зозуліна Андрія та Артеменко Микита. Це був їх перший творчий дебют. Не менш цікавими були виступи першокурсниці – бухгалтера Шинко Діани (виконання пісні на англійській мові), Русєва Івана (гра на саксофоні). Музичний подарунок звучав від ансамблю «Мрія». Студенти груп ІІ-А ел, ІІІ-А орг підготували та показали цікаві сценки із життя вчителів та студентів. Емоційно, зворушливо були прочитані вірші поета-початківця студента групи ІІІ-А ел Грєвцева Антона та студентки ІІ-А ел Стоматової Світлани.

Під час концерту склалася доброзичлива атмосфера у глядачів: наших ветеранів праці, викладачів, лаборантів, співпрацівників різних підрозділів. Був час побачити дійство на сцені та поспілкуватися один з одним. Усі отримали гарний заряд емоцій та бажання зустрітися на ювілейному концерті до 65 річчя заснування навчального закладу.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.