Неділя, 25.10.2020, 12:35

Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Привітання зі святом!
Привітання зі святом!

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

( Г. Сковорода)

Чи замислювалися ви хоча б один раз коли-небудь про значення чисел у житті людини, про значення чисел в нашому з вами житті? .. Що ховається в звичайних нехитрих циферках? Ось, наприклад, – магічне число 7. Сім днів тижня, сім нот і сім основних кольорів, сім чудес світу, сім зерняток проса, сьоме небо, сім футів під килем, сім мудреців… Свобода, Україна, Кохання - містика,скажете? Але ж в усіх оцих словах таки по сім літер. Як і в слові Господь, і у слові «Вчитель».

Учителю, в імені твоїм любов до життя і натхнення його відтворення, безмежна щедрість серця, невгамовна енергія і незгасне пізнання нового, новизна у слові, поступку, шляху, уміння пробудити в дитині бажання стати такою, якою вона може і повинна стати.

Сьогоднішнє свято наповнене пахощами осені та прекрасною музикою, яка лине з кожного нашого люблячого серця.

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. Свято «День вчителя» в жовтні відзначають: в Узбекистані - 1 жовтня; в Пакистані спільно зі Світовим святом; на Шрі-Ланці - 6 жовтня; в Лаосі, Білорусі, Киргизстані, Латвії, Україні відзначається в першу неділю жовтня; Національний день освіти - свято Польщі відзначається 14 жовтня; День вчителя в Бразилії відзначається 15 жовтня; в Чилі відзначається 16 жовтня; в Австралії відзначають в останню п’ятницю в жовтні. Це далеко не повний список. Професійне свято вчителів поважають в усьому світі і кожній культурі. Наприклад, це свято вересня в Індії, Сінгапурі, Гонконзі і КНР, в Аргентині, в Гондурасі, в Брунеї, на Тайвані.

День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди!

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Шановні викладачі коледжу! Колектив бібліотеки щиро вітає вас з професійним святом!

Нехай в оселях ваших завжди панує світло і злагода, у серцях — добро, у помислах — мудрість, у засіках — достаток, а нелегка педаго­гічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності ! Віримо, що невдовзі освітянська галузь вийде на нові обрії, туди, де ваша пра­ця буде оцінена належно!

Хай красною буде у всіх ваша доля!

Зі святом Вас, шановні працівники освіти!

Колектив бібліотеки

Переглядів: 215 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2