Неділя, 25.10.2020, 19:19

Головна » 2019 » Грудень » 27 » Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні добродії!

Ми відкриваємо книгу. Її сторінки чисті.

Ми збираємося заповнити їх власноруч.

Книга називається «Можливість»,

а її перша глава називається «Новий рік»

Зовсім скоро ми будемо святкувати найулюбленіші наші свята - Новій Рік та Різдво Христово!

Людині властиве бажання заглядати в майбутнє, а Новий рік – саме той магічний час,коли це можливо. Багато хто вірить, що тварини-тотеми здатні впливати на життя людей.

2020 рік – рік білого металевого Щура (Пацюка). Це тварина з особливим характером та особливими якостями.

Астрологи вважають, що Білий Щур оцінить заслуги кожного, роздасть завдання на новий гороскопічний цикл. Саме в рік Щура варто намітити плани на найближчі 12 років, успіх гарантований у всіх починаннях. Цей рік пройде під знаком Білого Сталевого Щура. Таке поєднання буває раз в 60 років. За своєю характеристикою рік Щура (Пацюка) – рік наполегливої праці. Щаститиме людям чесним та відданим.

Особливо важливо цього року приділяти якомога більше уваги сім’ї та рідним. Зі всього циклу рік Щура вважається одним із найсприятливіших для того, аби подумати про поповнення у сім’ї.

Цей рік буде сприяти тим, хто, як і його тотем-покровитель, – щур – є амбітним та розумним. Щур – надзвичайно цілеспрямована тварина. Вона не шукає легких шляхів для досягнення власних цілей. Ще одна властива ознака цих тварин – впертість. Саме тому багато людей цього року не будуть відступати від намічених цілей.

Найбільше пощастить у 2020 році – це Кроликам, Бикам і Драконам, вірним друзям Щура. Також успіх чекає тих, хто народився у рік Мавпи, Змії, Собаки та Свині.

Новий рік – особливий час, коли в життя можуть втілитися навіть найсміливіші мрії. Новорічні традиції — це своєрідний мікс різноманітних святкових «правил».

Тому здавна, готуючись до свята, люди дотримувалися певних прикмет.

Особливо багатьох цікавили прикмети, які допомагають привернути удачу і багатство в життя.

Багато хто чув про прикмету “Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш”, тому до настання Нового року необхідно:

- повісити на ялинку кілька купюр – це приверне гроші в 2020 році;

- залишити всі борги в старому році – тоді можна розраховувати на достаток в новому;

- також для залучення багатства не варто давати в борг перед Новим роком навіть близьким людям;

- не можна зустрічати Новий рік з порожнім гаманцем – купюри повинні бути присутніми, щоб переконати Щура в тому, що ви людина серйозна і ваш достаток потрібно множити;

- відпустити всі образи, помиритися з друзями, рідними або колегами, якщо протягом року виникали будь-які непорозуміння, щоб все залишилося в старому році, а новий пройшов спокійно;

- викинути непотріб, старі або непотрібні речі. Особливо варто позбутися від надщербленного посуду і поламаних меблів. Це допоможе звільнити місце не тільки для нових, красивих речей, а й для магічних подій, які увійдуть у ваше життя;

- проявити щедрість і роздати милостиню, щоб удача і достаток не залишали ваш будинок;

- придбати нову річ перед Новим роком – до багатства і процвітання.

- Якщо зустрічаєте Новий рік в приємній компанії – спілкування з людьми весь наступний рік також буде теплим і приємним.

- 31 грудня потрібно покласти монетку на поріг будинку. Вважається, що якщо монета зникне, то її забрав Щур, за що віддячить людині достатком у 2020 році;

- в новорічну ніч потрібно поставити на стіл фігурку Білого Щура – до добра, достатку і спокою.

- 2020 й рік - високосний, а це значить, щоб досягти висот, доведеться дуже багато працювати, "йти через терни до зірок".

- Білий Щур буде прихильним до тих, хто хоче міцну сім'ю, буде допомагати налагоджувати дружні зв'язки.

Бібліотека ІАТК вітає всіх викладачів, студентів та співробітників з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! З новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів! Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у Ваш дім! Щоб Новий рік неодмінно був кращим! Нехай у ньому станеться те, про що Ви так давно мріяли, чого не могли досягти. Нехай щастя, радість і любов ллються рікою!

У читальній залі бібліотеки розташована виставка-свято «Новорічні фантазії», яка підвищує усім читачам святковий настрій!

Колектив бібліотеки

Переглядів: 279 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2