П`ятниця, 30.10.2020, 06:06

Головна » 2019 » Квітень » 9 » Поговоримо про Благовіщення
Поговоримо про Благовіщення

7 квітня православний світ відзначав Благовіщення. А напередодні учасниці клубу "Господарочка" гуртожитку № 2 зібралися на чергове заняття, щоб побільше дізнатися про це світле, християнське свято. Готувалися заздалегідь. Дівчатка оновили виставку "Чарівні мережива", підготували виступи, підібрали вірші.

Студентка 2-А орг. О. Сметаніна розповіла, що назва свята «Благовіщення» передає головний зміст пов'язаного з ним події: сповіщення Діві Марії благої вісті про народження Богонемовляти Христа. В православ'ї цей день входить в число 12 головних церковних свят. У цей день намагаються не працювати. Кажуть, що в Благовіщення "птах гнізда не в'є, дівиця коси не плете". Однокурсниця Олени - Вікторія Грузинцева висвітлила основні традиції та народні повір'я, пов'язані з цим днем, розкрила народні прикмети. Так, по одній з них – якщо на Благовіщення буде хороша погода – чекай добрий врожай.

На занятті «Господарочки» були присутні і гості – хлопці. Вони уважно слухали вірші у виконанні Тетяни Ігнатьєвої ( 3-А орг.), Христини Соколової, Юлії Гусар (ІТЕП), прозу з роману І. Шмельова "Літо Господнє". Згідно з повір'ям, якщо свято випадає в період Великоднього посту, то він в цей день частково слабшає і можна душевно провести час за чашкою чаю з друзями.

Теплу атмосферу свята вміло підхопили Дарина Памукчу, В'ячеслав Рожнатов, Роман Нямцу, виконуючи улюблені пісні студентів.

Вихователь гуртожитку №2 ІАТК

Наталія Михайлина