Середа, 21.10.2020, 06:15

Головна » 2019 » Березень » 13 » Подарунок для жінок
Подарунок для жінок

Напередодні дня 8 Березня жінки, що працюють в гуртожитку №2 ІАТК, приймали вітання. На вечір зібралися всі, хто працює в нашому спільному домі, забезпечуючи порядок, чистоту, спокій і цікаве дозвілля. Фойє, де проходив захід, завдяки старанням дівчат М. Тімарь, Ю. Анчевой і Ю. Плукчі святково перетворилося. Ведучі Віолетта Міхайлуца (ІМУ) і Роман Нямцу (ІАТК), легко і невимушено вели розповідь про кожного з присутніх в залі. З особливою теплотою вони говорили про нелегку роботу в нічні години чергових по вахті Надії Яківни Пойди, Ніни Анатоліївни Остроухової, Олени Михайлівни Бабич, Раїси Олександрівни Кормішіної.

Дякували за увагу та турботу про студентів вихователя Н.М. Михайлину і завідуючу гуртожитком С.Ю. Захарченко. Не забули назвати й двірника Т.Я. Куликову, яка з великим старанням прибирає територію навколо гуртожитку. На заході були запрошені і співробітники ІАТК, які часто бувають в гуртожитку та допомагають студентам в навчанні і побуті. Це - в.о. зам. директора по ВР О. М. Донцова, заст. директора з НР Н.А. Димитрієва, викладачі Л.Д. Яланжі і Л.А. Холостенко. Крім приємних слів, адресованих гостям, самодіяльні артисти дарували кращій половині коледжу вірші, пісні, танці. Гучними оплесками зустрічали глядачі читців Христину Соколову (ІТЕП) та Миколу Мартьянова (ІАТК), виступи під гітару В'ячеслава Рожнатова (ІАТК), солістів Дарину Памукчу (ІМУ), Діану Ковач (ІАТК), танцювальну пару Аміну Варзер (ІМУ) та Дениса Ляха ( ІАТК). Солідна порція овацій випала на долю танцювальної групи, яка запально виконала номер в стилі «Дискотека - 80-х», яка потім перейшла в довгоочікувану студентську дискотеку.

Заключним акордом прозвучало привітання для дівчат, які проживають у гуртожитку, з побажаннями добра, щастя і квітучої весни.

Н.М. Михайлина,

вихователь гуртожитку №2 ІАТК