Середа, 21.10.2020, 10:05

Головна » 2019 » Лютий » 12 » Під знаком Купідона
Під знаком Купідона

«Кохання й миле серце – річ одна,

Як душі мудрі з розумом єдині,

Отак і їх ніщо не роз’єдна:

Мудрець повідав істину людині»

Данте, 10 сонет

Ось уже сімнадцять століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина.

Це свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення, і завдячуючи якому продовжується життя на землі. З нагоди цієї події 11 лютого у приміщенні бібліотеки коледжу було проведено інформаційно-розважальну гру «Під знаком Купідона».

Метою цього заходу було розвивати творчі здібності учнів, їх естетичні смаки, формувати дружні стосунки в колективі, культуру поведінки та культуру почуттів, навчати чемного ставлення один до одного.

Учасниками дійства, яке відбувалося у бібліотеці, стали студенти гр. ІІ – А бухг. з кл. керівником Русєвою Д.І. та гр. ІІ – Б ел. з кл.керівником Марковичем О.П.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповили історію виникнення цього свята. Слухачі мали чудову нагоду помандрувати країної любові, поблукати вулицями великого щастя.

Яскраво і талановито відіграли гумористичну сценку « В полоні Афродіти», студенти гр. ІІ – Б ел. Нямцу Роман, Дімова Дар’я та Стоянова Анастасія. Висловлюємо щиру подяку лаборанту Журбенко С.В. за їх підготовку.

Цікаво і жваво пройшло змагання серед глядачів. Було обрано п’ять пар серед юнаків та дівчат. Вони прийняли участь в наступних конкурсах: « Знайомство», «Знання етикету», « Увічнені пари» та « Відгадай мелодію».

Авторитетне журі в лиці Іванюти Г.А., Холостенко Л.А. та Ніколаєвої Г.О. оцінювало кожну відповідь пар і, по закінченню змагання, виставило оцінки. Переможцем стала пара № 5 - Железняк Максим та Гергі Мілена, яка отримала титул «Ідеальна пара». Пара № 3 – Капустянчик Владислав та Постельникова Анастасія – перемогла в номінації « Найромантичніша пара». Пара № 4 – Демченко Олександр та Бурлаку Діана – були названі « Найгарнішою парою». А ось пара № 2 – Тодоров Владислав та Манякіна Валерія – стала     « Найвигадливішою парою», а також « Парою глядацьких симпатій». Всі учасники отримали подарунки.

Протягом усього заходу звучали вірші, які читали студенти гр. ІІ – А бухг. Манякіна В., Гергі М., Дукова О. та гр. ІІ – Б ел. Демченко О., Капустянчик В. та Дімова М. За допомогою мультимедійних засобів були показані відеоролики «Історичні факти про виникнення Дня Валентина» та « 10 цікавих фактів про День закоханих».

Зала бібліотеки була святкова прибрана, а також оформлена книжкова виставка « У чарах кохання».

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 339 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1