Середа, 28.10.2020, 22:19

Головна » 2018 » Листопад » 26 » Особисті кордони відносин
Особисті кордони відносин

Більшість проблем у відносинах відбувається через те, що порушуються особисті кордони. У цьому часто винна сама людина, тому що погано їх позначила.

Розмову на цю тему запропонувала студентам гуртожитку №2 ІТМЕСГ волонтер Центру турботи про життя І.О.Кліменченко. І вони жваво відгукнулися на нього.

На зустріч зібралися юнаки і дівчата 15-18-річного віку, у яких межі особистісних відносин ще не визначені і часто "розмиті". Вони дізналися, що включає в себе поняття "кордон особистості", як вибудовувати їх по відношенню до себе, друзів, рідних, а також людей ледь знайомих. Дуже важливо вміти реагувати на будь-яке порушення кордонів і своєчасно дати зрозуміти іншій людині, якщо вона перейшла межу. Хороші взаємини залежать від міцності і чіткості кордонів.

Контакт з аудиторією встановився відразу. Хлопці та дівчата не соромилися ставити питання, що хвилюють їх, а деякі залишилися і на особисту консультацію з І.О.Кліменченко. Для багатьох вона виявилася важливою і своєчасною.

Примітно, що захід відбувся в Міжнародний день дитини, 20 листопада. Кожен з учасників долучився до нього, покуштувавши солодощі і отримавши на пам'ять маленькі презенти.

Зв'язок з Центром і його фахівцями в гуртожитку триває не перший рік. Студенти із задоволенням чекають заняття, які дають молодим людям хороший заряд позитиву і доброго сприйняття навколишнього світу.

Вихователь гуртожитку №2 ІТМЕСГ

Н.М. Міхайліна