Четвер, 29.10.2020, 06:31

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Осінь у перлині Бессарабії
Осінь у перлині Бессарабії

БЕССАРАБСЬКА УВЕРТЮРА

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Вона одягає на світ свою яскраву і особливу маску, крізь яку все здається неймовірним і навіть звичайні, на перший погляд, речі стають незабутніми.

А осінь у перлині Бессарабії- місті Ізмаїлі це щось неймовірне. Це тепло «бабиного літа», запах осінніх квітів, солодкий аромат місцевих осінніх фруктів, стиглого винограду, прощальна пісня птахів перед довгою дорогою на південь… і початок свят для студентів.

Нещодавно пролунав дзвоник на День знань, пройшли спортивні змагання у вересні,відбулася посвята першокурсників і настав час студентського ярмарку «Бессарабська увертюра» із конкурсом квітів до Дня міста. 1 жовтня 2018 року місту виповнилося 428 років. До такої дати і букети були пишні, різнобарвні, яскраві. У конкурсі букетів прийняли участь 15груп.

Жодний букет не залишив журі байдужими, з’явилися новинки сезону - овочеві та фруктові букети: «Смакота» (3-А орг.) , «Вітамінний заряд» (2-А орг.), «Любов» (2-Б мех.) та традиційні яскраві квіткові композиції «Гармонійний контраст» (1-А мех) », «Осінній блюз» (1-Б мех.) , «Мальовничі фарби Бессарабії» (1-А ел), «Особливий настрій осені» (1-Б ел), «Яскраві фарби Ізмаїлу» (2- Б ел) та інші. Руками студентів були виготовлені поробки: овочеві «Великому судну далеке плавання», «Родичі гарбузові». Яскравим подарунком місту були картини «Ізмаїл у квітах» та «Жар- птиця», виготовлені власноруч студентами І-А ел.

Журі у складі: Донцова О.М. (в.о. зам. директора з виховної роботи), Недосєкіна Л.Ф. (завідуюча клубом), Кінева М.Г. (завідуюча бібліотекою) оцінювали роботи студентських груп.

На майданчику було справжнє студентське свято: безліч бессарабських овочів та фруктів, букети із фруктів, море квітів, кілограми печива, тістечок, пирогів, рулетів, студентська каша. Дівчата групи ІІ- Б ел ділилися власними секретами консервації огірків. Не у всіх досвідчених господинь виходять такі смачні овочі.

Дуже приємно було побачити ідеальний тандем групи: класний керівник - батьки – студенти (гр. ІІ-Б ел та ІІІ-Б ел).

Студентське самоврядування під час ярмарку займалось збором коштів, які будуть використані на привітання студентів на святковому концерті до Дня студента у листопаді та різноманітні благодійні цілі.

В.о. заступника директора з виховної роботи

Донцова О.М.

Переглядів: 366 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2