Середа, 28.10.2020, 21:56
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Осінь, осінь вже прийшла
08:06
Осінь, осінь вже прийшла

  Осінь, осінь вже прийшла

 

   Клуб "Господарочка", створений більше 10 років тому з легкої руки нинішнього голови профспілкового комітету ІТМЕСГ Г. О. Ніколаєвої, знову відчинив двері для дівчат гуртожитку № 2. І хоча керівник вже давно змінився, він як і раніше залишається цікавим для відвідувань.

   Тема першого в цьому навчальному році заняття співзвучне з наступившою порою року: "Осінь, осінь вже прийшла". До колишнього складу учасників приєдналися новички Катерина Вдовиченко, Катерина Войкова, Наталія Граматик та інші. І нудьгувати їм не довелося. Створені дві команди «Сентябринки» і «Осенняя рапсодия» змагалися між собою у знанні віршів і пісень про осінь, артистизмі, розігруючи осінні мініатюри і пантоміми, ерудиції, відповідаючи на цікаві питання. Добре показали себе у виконанні завдань Вікторія Грузинцева (II-А орг.), Ганна Зозулина (III-А бух.), Антоніна Шевченко (III – А орг.), Ірина Тимофєєва (II-А бух.), Наталія Міцова (ІМУ).

   За перемогу в конкурсах учасниці отримували яблука. І врешті-решт їх більше виявилося у «Сентябринок», що і зробило їх переможцями. Спільним частуванням для всіх стали фрукти, на які в цю пору року так щедра земля Бесарабського краю.

Вихователь гуртожитку №2

Наталія Михайлина

Переглядів: 327 | Додав: | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]