Четвер, 29.10.2020, 06:27

Головна » 2018 » Грудень » 7 » «НУМО, ХЛОПЦІ!»
«НУМО, ХЛОПЦІ!»

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами.Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

6 грудня 2018 року до Дня Збройних Сил України у стінах ІТМЕСГ відбувся військово-патріотичний захід «Нумо, хлопці!» На сцені актової зали змагалися першокурсники чотирьох груп: І-А мех, І-Б мех, І-А ел, І-Б ел. Журі у складі директора технікуму Чолака М.І., керівника фізичного виховання Тарай М.І., військового офіцера у відставці, начальника штаба ЦО, фахівця з питань ЦЗ Ілікчієва В.В., оцінювало результати змагань команд. Конкурси проводив викладач захисту Вітчизни Кітреску В.Є.

Ведучім заходу був Масюкевич В., студент відділення електрифікації сільського господарства, який з гумором прочитав гумореску на військову тематику.

Першим конкурсом було представлення емблеми команд. Змагалися команди «Морські котики», «Парус», «Енергія» та «Револьвер».

Змагалися хлопці у стройовій підготовці, спорядження магазина патронами, одяганні ОЗК, піднятті гирі на 16 кг. Ці конкурси вимагають хорошої фізичної підготовки.

Настрій глядачам підняв конкурс з чищення картоплі. Найкраще впорався з цим завданням представник команди «Морські котики» Сіромах І.

Конкурс «Козачок» проводився усією командою та проходив під музичний супровід.

Останнім конкурсом було перетягування каната. Групі І-А мех не було рівних, бо хлопці були як «сталеві м’язи».

Студента групи І-А бух. Ковач Діана приготувала для хлопців пісню.

У «запеклій» боротьбі перемогу отримала група І- А мех. Друге місце посіли механіки групи І-Б . На третьому місці електрики групи І-А, на четвертому – студенти групи І-Б ел.

Усі команди отримали грамоти та солодощі, а глядачі хороший настрій.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.