П`ятниця, 30.10.2020, 07:04

Неоголошена війна

Війна...Чужа...Неждана... Непотрібна

...Біль... Дочасна сивина...Війна...

Не відболить це горе, не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти підступно винищених у горах Афганістану синів України.

Студенти групи 1-Б ( мех)Ізмаїльського агротехнічного коледжу разом з класним керівником Параховою Л.Я. побували на зустрічі з ветеранами – афганцями в музеї імені О.Суворова. Це була тепла жива розмова колишніх солдатів з сучасною молоддю про ті страшні роки служби. Негруца А.К. та Георгіу П.В. служили в Афганістані в різні роки, але кажуть однаково, що страшніше війни – нічого не буває.Афганська війна. Брудна, неоголошена. А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець. У війни холодні очі. У війни свій рахунок,своя безжалісна арифметика.Уявити жутко, як виживали при температурі повітря 70 градусів, без води, зі страшними інфекціями, але не здалися. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Було продемонстровано уривки з документальних фільмів про ті жахливі події, а також прослуховування пісень афганського періоду. Такі зустрічі необхідні студентам, щоб виховувати повагу,шану до воїнів- інтернаціоналістів, які воювали в Афганістані, до тих трагічних і героїчних подій.Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

Класний керівник групи 1-Б (мех)

Парахова Л.Я.

Переглядів: 267 | Додав: | Рейтинг: 5.0/3