Неділя, 25.10.2020, 12:25

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Не з жалем, а з любов’ю: студенти відвідали дитячий будинок
Не з жалем, а з любов’ю: студенти відвідали дитячий будинок

У студентів ІТМЕСГ є добра традиція- благодійность, гуманні відносини до оточуючих людей,  почуття милосердя та доброти до тих, хто потребує тепла їх руки.

Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує. Все просто: аби відвідати дитячий будинок, треба його знайти, обрати, зв’язатися з координатором і домовитися про зустріч. Цього разу студенти вирішили зробити подарунки дітям із Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини, що розташований по вул. Зеленій 107. Ми домовились про зустріч і нам запропонували прийти до дітей 19 жовтня. У цей день для вихованців проводилося свято осені.

Студенти на зібрані кошти від ярмарку «Бессарабська увертюра» придбали крупи, цукор, макаронні вироби, олію, печиво «Барні», цукерки, яблука, груші, мандарини, банани та бантики для волосся для дівчаток.

Перед святом нам провели екскурсію по території дитячого будиночка та приміщеннях деяких вікових груп, фізіотерапевничному кабінету, зали лікувальної фізичної культури, лікувального масажу. Усюди панує чистота та затишок, діти мають хороші умови для розвитку та лікування.

Більше півгодини продовжувалося свято. Усі були святково одягненні, веселі. Діти підготували вірші, пісні, танці. Після закінчення виступів кожна дитина отримала гостинець від наших студентів.

Такі зустрічі не залишають нікого байдужим. По-перше, ми повинні навчитися цінувати те, що маємо, а по-друге, ми тут, аби нести добро цим дітям. Ми хотіли подарувати їм трохи любові: поглядом, усмішкою, обіймами. Діти не хотіли відпускати від себе наших студентів.

Ми готові до співпраці з цією малечою, яка чекає на нас. Очі які сповнені надії, сподівань, щирості, відвертості, радощів це багато чого варто!

Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерево, якщо на віки – виховуй дітей.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.