Вівторок, 20.10.2020, 01:50

Головна » 2019 » Лютий » 15 » «Не шукай долі за горами»
«Не шукай долі за горами»

Моя любове! Я перед тобою,

Бери мене в свої блаженні сни.

Лиш не зроби слухняною рабою,

Не ошукай і крил не обітни!

Ліна Костенко

Продовжуючи низку заходів до Дня закоханих, 13 лютого у читальному залі бібліотеки коледжу пройшла інтелектуально – розважальна конкурсна програма «У чарах Афродіти».

Гостями заходу стали студенти гуртожитків №1,2. Окрім студентів коледжу до нас завітали студенти технікуму економіки та права й медичного училища.

Метою заходу було поглибити дружні стосунки серед молоді, яка проживає в гуртожитках, розвивати творчі здібності , естетичні смаки та навчити чемному ставленню один до одного.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповили слухачам про те, що за їх плечима лишилося дитинство, а двері відчинила найпрекрасніша пора – юність. Це пора кохання, яка змінює увесь світ та робить людей кращими, добрішими, благороднішими!

У кожного виникає безліч запитань, що таке справжнє кохання? Коли і як воно приходить? Чи може перше кохання бути єдиним? Тому протягом усього заходу ми спробували відповісти на ці та багато інших питань.

Іноді молоді люди, очікуючи любов, мріють про щось далеке, що їх кохання десь там вдалечині. Але може статися, що воно зовсім поряд, треба тільки протягнути руку та уважно придивитись. Прикладом цього стала участь молодих людей в конкурсній програмі « Знайди свою пару».

На початку було створено шість пар серед юнаків та дівчат обох гуртожитків, які прийняли участь у конкурсах. Наприкінці компетентне журі у складі : Михайлиної Н.М., Прилуцької Т.В., Зозуліної Г. та Помазан А. – обрало серед них«Найвигадливішу пару», «Найгарнішу пару», «Найромантичнішу пару», «Оригінальну» та «Загадкову» пару.

«Парою глядацьких симпатій» стали Ведута Микола та Корнієнко Олена.

Переможцями та «Ідеальною парою» були обрані Праведний Владислав та Ігнатьєва Тетяна.

Протягом заходу звучали вірші про кохання, романтичні пісні та цікаві відео ролики. Все це сприяло створенню теплій та дружній атмосфері в читальному залі.

Немає студентського життя без гуртожитків та спілкування після занять, тому ми сподіваємось ,що цей початок сумісних зустрічей в бібліотеці буде мати продовження й перейде в добру традицію.

Завідуюча бібліотекою

Кінєва М.Г.