П`ятниця, 30.10.2020, 06:18

Головна » 2019 » Грудень » 3 » НАУКОВО - ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС І СТУДЕНСТВО
НАУКОВО - ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС І СТУДЕНСТВО

Світова наука не стоїть на місці. Щороку приносить все нові і нові відкриття в різних сферах життя. Відкритий і конструктивний діалог для обговорення світових досягнень в техніці був відкритий на щорічній студентській конференції «Науково - технічний прогрес в ХХІ столітті», яка пройшла 2 грудня в агротехнічному коледжі.
В роботі конференції взяли участь студенти других курсів, майбутні електрики і механіки.

Відкрив конференцію промовою про світові технічні досягнення останніх років, завідувач заочним відділенням, викладач інженерних дисциплін Прилуцький В.І.

В ході конференції порушувалися теми штучного інтелекту (Фонякин В.) та проблеми майбутнього геоінженерії (Решетіло Я.).

У доповідях технічного змісту говорилося про створення автономних автомобілей ( Болокан І.) та наукових досягненнях в науці майбутнього – точної медицини. (Казаков В.)

Серед звітів конференції був і огляд історії розвитку космічних винаходів і сучасних відкриттів в астрономії, що допоможуть людству колонізувати спочатку Місяць, а потім навіть Марс (Школяренко О.).

На завершення викладач Прилуцький В.І. побажав всім студентам і надалі розвивати кругозір і ерудицію, цікавлячись сучасними відкриттями в науці і техніці.

Зав. ЦК загальнонаукових дисциплін

Бреднева О.С.