Середа, 21.10.2020, 09:53

Головна » 2018 » Листопад » 12 » НАУКОВО - ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС І СТУДЕНСТВО
НАУКОВО - ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС І СТУДЕНСТВО

Світова наука не стоїть на місці. Щороку приносить все нові і нові відкриття в різних сферах життя.  Відкритий і конструктивний діалог для обговорення світових досягнень в техніці був відкритий на  щорічній студентській конференції «Науково - технічний прогрес в ХХІ столітті», яка        пройшла 5    листопада в технікумі механізації та електрифікації сільського господарства.

В роботі конференції взяли участь студенти других і третіх курсів, майбутні електрики і механіки.

Відкрив конференцію промовою про світові технічні досягнення останніх років, завідувач заочного відділення, викладач інженерних дисциплін Прилуцький В.І.

В ході конференції порушувалися теми робототехніки (Шпаченко Р.) і віртуальної реальності

(Черкес В.)

У доповідях технічного змісту говорилося про матеріали майбутнього, які дозволяють створювати нові інженерний конструкції і медичні інструменти, шити одяг з принципово новими властивостями, досліджувати космос. (Сабанов Н., Ангелов М.)

Серед звітів конференції був і огляд історії розвитку інженерної графіки (Штепук М.), і аналіз етапів створення та розвитку сучасних проектів компанії SpaceX, засновник якої - знаменитий американський винахідник Івон Маск. (Нямцу Р., Муравльов А.)

Теми конференції викликали непідробний інтерес серед присутніх студентів і викладачів. Більшість питань викликали активне обговорення.

На завершення викладачі Іванюта А.А., Прилуцький В.І. Портной А.М. побажали всім студентам і надалі розвивати кругозір і ерудицію, цікавлячись сучасними відкриттями в науці і техніки.

Голова циклової комісії

загальнонаукових дисциплін Бреднєва О.С.

Переглядів: 290 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1