Четвер, 29.10.2020, 07:42

Головна » 2018 » Березень » 16 » Науково-практична конференція «Альтернативні джерела енергії»
Науково-практична конференція «Альтернативні джерела енергії»

Кожен день пізнавай нове і ти зміниш світ!

В ІТМЕСГ 6.02.18р. на відділенні «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» проводилась науково-практична конференція «Альтернативні джерела енергії». Тема цієї конференції дуже актуальна з урахуванням бурхливого розвитку інноваційних технологій в енергетичній галузі.

Метою конференції було інформування цільової аудиторії про сучасні альтернативні джерела енергії та їх перспективи використання в майбутньому та обмін досвідом між студентами і викладачами.

Студенти супроводжували свої доповіді мультимедійним матеріалом: фото, відео, анімацією, а також демонстрували діючі пристрої та моделі. Між учасниками конференції відбувся жвавий діалог, було безліч питань та дискусій, в яких приймали участь не тільки студенти, а й викладачі. Кожен доповідач намагався найкраще презентувати свій вид альтернативної енергії : вітра, сонця, хвиль, геотермальних джерел та ін.

Першим почав свій виступ наймолодший учасник конференції Рожнатов В'ячеслав під керівництвом викладача електротехнічних дисциплін Холостенко Л.А. Доповідач розповів про стан енергетики в Україні і задав необхідний тон конференції.

Студенти: Михайлов Сергій та Бойченко Владислав бачать майбутнє сонячних батарей точно таким же світлим, як саме сонце. Під керівництвом викладача Митника В.О. юнаки продемонстрували портативну універсальну сонячну систему GDLITE GD-8017A, яка дозволяє освітлювати будівлі які віддалені від ЛЕП, і також може використовуватися в туристичних мандрівках. Власники такої портативної системи - щасливі споживачі безкоштовної енергії!

Доповідач Подоленюк Іван разом з викладачем Кирчевським В.І. презентували сонячний колектор. Студенти дізналися багато цікавого: як працює сонячний колектор, які строки окупності, переваги та недоліки, чи може працювати колектор взимку. Доповідачі гідно витримали цілий «шквал» запитань та отримали овації.

Цікавим був виступ студента Кліменок Нікіти під керівництвом викладача Ніколенко Л.А. Учасники конференції дізналися про 10 незвичайних альтернативних джерел енергії. Нікіта продемонстрував отримання електричної енергії за допомогою елемента Пельтьє. Якщо одночасно одну його сторону нагрівати, а іншу охолоджувати, то в результаті отримаємо напругу. Презентував діючу модель яка може використовувати одночасно енергію вітру і сонця. Ця доповідь отримала гарні відгуки.

Найбільш харизматичним був доповідач Прокопець Ярослав, який зумів заворожити аудиторію своїм виступом про енергію хвиль. Іноді здавалось що ти знаходишся у відкритому океані серед бурхливих хвиль.

Дякуємо всіх учасників конференції, бажаємо успіхів в досягнутому та і надалі впроваджувати свої ідеї в майбутньому.

Участники конференції

Автори:

Ніколенко Л.А., Кирчевський В.І.

Переглядів: 490 | Додав: | Рейтинг: 1.0/1