Середа, 21.10.2020, 09:21

Головна » 2018 » Травень » 4 » Науково-дослідницька конференція «Соціокультурний аспект сучасного розвитку рідного краю»

16.04.2017 викладачами суспільно – гуманітарних дисциплін Фадєєвою Н.М., Кокош А.М., Ніколаєвою Г.О., Недосєкіною Л.Ф, Макаровою Ю.О. була підготовлена та проведена науково-дослідницька конференція «Соціокультурний аспект сучасного розвитку рідного краю»

В конференції прийняли участь студенти 1-2 курсів, які виявили добрі знання, вміння реалізувати їх на життєвих і історичних прикладах.

Автори кращих доповідей та презентацій були нагороджені почесними грамотами :

Татаренко Христина (1-А бух.) – І місце (науковий керівник: Н.М. Фадєєва)

« Нація і націоналізм. Інтегральний націоналізм Д.Донцова»

Гергі Мілена (1-А бух.) – ІІ місце (науковий керівник: Н.М. Фадєєва)

« Вбивство С.Петлюри: історія та сучасний погдяд»

Хаджикова Ліля (2-А бух) – ІІ місце (науковий керівник Макарова Ю.О.)

« «Капітал» К.Маркса та реалії сьогодення.»

Роман (1-Б ел.) – ІІІ місце (науковий керівник: А.М. Кокош)

« Молодіжні субкультури: плюси та мінуси»

За участь в конференції подяку отримали наступні студенти: Дяченко Христина ( 1-А орг.), Белюженко Марія (2-А ел.), Мальченко Володимир ( 1-А орг.), Татару Андрій (1-Б ел.)

Голова ЦК гуманітарних та соціально-економічних дисциплін,

викладач історії – Фадєєва Н.М

Переглядів: 359 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1