Вівторок, 20.10.2020, 02:10

Головна » 2019 » Грудень » 10 » Наші випускники - наша гордість
Наші випускники - наша гордість

9 грудня 2019 року в ІАТК відбулась зустріч із випускником нашого навчального закладу 1982 року, сьомим екс-міністром внутрішніх справ України, двадцятим екс-міністром економіки України, третім Головою Антимонопольного комітету України Василем Петровичем Цушко.

На зустрічі були присутні представники адміністрації, одногрупник В.П. Цушка- лаборант коледжу Узунов А.І., класні керівники випускних груп та студенти четвертих курсів. Відомий випускник поділився спогадами про роки навчання в нашому навчальному закладі. Своїм яскравим прикладом показав студентам, майбутнім фахівцям, які можливості відкриває їм "alma mater".

У 1978 році, після закінчення восьми класів середньої школи у рідному селі Надрічне Тарутинського району Одеської області , вступив до Ізмаїльського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, який закінчив у 1982 році з відзнакою та отримав спеціальність техніка-механіка. Цього ж, 1982 року, вступив до Одеського сільськогосподарського інституту на економічний факультет. Після закінчення першого курсу інституту був призваний на строкову військову службу.

У 1985 році демобілізувався і повернувся до інституту, який закінчив у 1988 році; одержав спеціальність «економіст». У 2005 році здобув кваліфікацію юриста Національного університету внутрішніх справ.

Студенти дізналися що у липні 1989 року, у віці двадцяти шести років, став директором радгоспу-заводу імені С. Лазо.

Цікавим для хлопців був той факт, що Василь Петрович був обраний депутатом Верховної Ради України 2-го, 3-го, 4-го та 5-го скликань. У 1994 році у парламенті став членом комітету з фінансів і банківської діяльності.

За підтримки Соціалістичної партії України (СПУ) він у 1988 році став секретарем комітету з фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України.

З лютого 2005 року по травень 2006 року Цушко обіймав посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

Майбутніх випускників цікавило усе: від спогадів про навчання та студентське життя до роботи у Верховній Раді України. Василь Петрович розповів про «Конституційну ніч 1996 року», де він особисто прийняв участь у прийняті основного закону країни.

Спілкування пройшло яскраво, цікаво, емоційно. Хлопці задавали питання та отримували на них відповіді.

Незабутні роки юності залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Роки летять, але не старіють спогади.
   Ми пишаємось своїми випускниками!

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.